Брифінг на тему: «Психологічна допомога для львів’ян. Нові можливості у Шпиталі Шептицького»

22 червня 2017 р.Б. о 15.00 у конференц-залі Благодійного фонду Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького (Львів, вул. Озаркевича,4) відбулося представлення роботи Центру психічного здоров’я як одного із відділень Шпиталю.

Історію створення Центру висвітлив о. д-р. Андрій Логін, адміністратор Шпиталю. Він зазначив, що у Шпиталі функціонує консультативно-діагностичне відділення, де можна отримати допомогу при фізичних недугах для їх лікування чи профілактики. Центр психічного здоров’я, що діяв упродовж двох років як проект Шпиталю, зараз  провадить свою діяльність як повноцінний підрозділ установи. Виявивши велику потребу у психологічному консультуванні та надаючи різноманітний спектр психологічних послуг, забезпечує можливість доступу кожного до кваліфікованої психологічної підтримки.

Керівник центру, психотерапевт Володимир Станчишин повідомив, що Центр надає безкоштовну психологічну, соціальну, духовну допомогу учасникам АТО, їхнім рідним та потерпілим на Майдані, створює групи взаємодопомоги тим, хто перебуває у складних життєвих ситуаціях. Основний принцип роботи ЦПЗ – мультидисциплінарний підхід та цілісне бачення клієнта через призму «дух-душа-тіло».

Внаслідок доброї підтримки Благодійною організацією «RENOVABIS» у грудні  2016 року для Шпиталю були  надані  кошти на розвиток підрозділу Центру психічного здоров’я. У квітні 2017 року, у БФ Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького відбулося освячення нових приміщень для Центру психічного здоров’я. Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, звершуючи Чин благословення відремонтованих кімнат як місця для доброї роботи працівників і щиросердної допомоги всім, хто її потребує.

Центр психічного здоров’я, як і всі інші підрозділи Шпиталю, працює за принципом соціального підприємництва. Послуги надаються на платній умові із правилом «десятини» – кожна оплачена послуга включає 5-10 % у Фонд Шпиталю для забезпечення безкоштовного обслуговування тим, хто звертається із заявою про благодійну допомогу. Принцип соціального підприємництва створює умови самоокупності і фінансової стійкості Шпиталю. Разом із тим, це можливість допомагати тим, хто потребує помочі і бачити стійкі позитивні вимірні соціальні результати у формі звіту про благодійну діяльність. «Адже благодійність  – це спосіб і отримати, і спосіб віддати» – розповіла заступник адміністратора із соціальної роботи Віра Шпирка.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях