«ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК» ДЛЯ ОДИНОКИХ

20.04.17

У світлі дні Воскресіння Христового багатьом із нас особливо важливо відчувати підтримку, любов та турботу. Водночас, саме зараз кожен із нас може бути цим джерелом любові та турботи.

Карітас України упродовж багатьох років розвиває в різних містах України мережу центрів «Домашня опіка». У місті Львові діяльність такого центру здійснюється у співпраці з БФ Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького. Будучи структурним підрозділом цієї установи, «Домашня опіка» надає безкоштовну медико-соціальну допомогу у домашніх умовах. Як звично, і цьогоріч «Домашня опіка» провела стареньким напередодні свята Воскресіння Христового генеральне прибирання у домівках, помили вікна, причепурили самих стареньких.

Окремою втіхою для наших підопічних стали пакети з продуктами до святкового столу. На прохання керівника проекту Старовецької І. відгукнулися люди доброї волі — ІТ-компанія «SoftServe», яка самостійно закупила необхідні продукти та сформувала великодні пакунки допомоги.

Така благодійність та добра організованість жертводавців дозволила працівникам Домашньої опіки швидко і вчасно розвести продукти для 30 сімей, які потребували такої підтримки та були щиро втішені увагою та добрим словом.

Щиро дякуємо ІТ-компанії «SoftServe» за чуйність і допомогу. Бажаємо колективу цієї компанії процвітання, професійних звершень і досягнень заради власного добробуту і щиросердної можливості допомагати тим, хто потребує.

опіка

Милосердя змінює світ!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях