Допомога для Золочівської районної лікарні

13.12.17

Благодійний фонд Шпиталь імені Митрополита Шептицького у своїй щоденній роботі наголошує, що благодійність – це і отримувати допомогу, і також надавати поміч тому, хто потребує. Кожен із пацієнтів Шпиталю, звертаючись за медичною чи психологічною допомогою та оплачуючи послуги, є благодійником для інших, тих, хто не має зараз змоги оплатити якісні медичні послуги. 10% із кожної оплаченої послуги перераховується для можливості іншим людям отримати безкоштовно необхідне обстеження, послуги лабораторії, консультацію лікаря чи психотерапевта.

Також при фінансовій можливості Шпиталь Шептицького деколи має змогу допомогти іншим із медичними витратними матеріалами. Зокрема, на початку грудня для Золочівської районної лікарні була надана благодійна допомога на суму 695 грн. Шпиталь Шептицького мав можливість надати певні витратні медичні матеріали для потреб пацієнтів цієї лікарні. Це катетери, мандрени венозні різних розмірів, маски для небулайзера, маски для анестезії та ін.

Милосердя змінює світ!