ДІЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИМ ДОСВІДОМ

13.04.17

Спектр медико-соціальних послуг, які надає БФ Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького, скерований не лише для надання послуг для пацієнтів та соціально незахищених осіб. Працівники Шпиталю, маючи практичний досвід роботи у соціальній сфері, є добрими вчителями та порадниками для інших спеціалістів, які працюють у суміжних сферах.

Реагуючи на потребу щодо методичних рекомендацій для соціальних працівників, у приміщенні Шпиталю Шептицького 27.04.2017 р. о 15.00 год. було проведено тренінг на тему: «Професійне вигорання», в якому взяло участь 20 працівників соціальних служб м. Львова. Інтерактивне заняття щодо профілактики та подолання емоційного вигорання провела психолог Центру психічного здоров’я Божена Милян.

Учасниками було переглянуто навчальні відеофільми, розглянуто ситуаційні задачі, опрацьовано вправи щодо ресурсів. Із практики працівників було розібрано конкретні випадки із високою емоційною насиченістю та складністю міжособистісного спілкування. Для професійної підтримки обігралися вправи та рекомендації щодо управління емоційною напруженістю та перебування у доброму ресурсному стані

03.05.2017 р. о 15.30 год. у приміщенні Шпиталю було проведено наступний тренінг на тему: «Фізичні вправи для зміцнення м’язів спини». Організовано тренінг для соціальних, медичних працівників а також непрофесійних доглядальників (18 учасників). Навчання проводила працівник Домашньої опіки Марія Конашевич.

Упродовж заняття було показано презентацію та розібрано 3 блоки практичних занять, в яких всі охочі мали змогу взяти участь. Було опрацьовано ряд дієвих вправ, за допомогою яких можна запобігти травмуванню і зміцнити м’язи спини.

Заплановано ще один навчальний тренінг на тему “Перша допомога при травмах.” У Шпиталі Шептицького завжди раді ділитися професійним досвідом заради доброї праці для допомоги людям.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях