ПОДОРОЖУЮЧА ІКОНА БЛАЖЕННОЇ МАТЕРІ ЙОСАФАТИ З МОЩАМИ В ШПИТАЛІ ІМЕНІ АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО

30.11.16

З нагоди 125 – ліття заснування Згромадження  Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, до Шпиталю Шептицького завітала ікона з мощами блаженної Йосафати Гордашевської, співзасновниці Згромадження сестер Служебниць. У стінах установи ікону врочисто зустрічали: о. д-р Андрій Логін – адміністратор Шпиталю, та отець-капелан Олександр Руденко. В каплиці Матері Божої Неустанної Помочі відбулись богослужіння, – Свята Літургія та молебен до Блаженної Йосафати, у чисельній кількості працівників та пацієнтів Шпиталю. Всі присутні мали нагоду дізнатися, від сестри Онуфрії Бачинської СНДМ, про Блаженну Йосафату та її роль у засновуванні Згромадження Сестер Служебниць, отримати благословення мощами Блаженної та пам’ятку з молитвою до Блаженної Йосафати. Важкохворі  пацієнти, які не мали змоги бути присутніми у каплиці, мали можливість прикластися до ікони Блаженної Йосафати, безпосередньо у лікарняній палаті.

За посередництвом Блаженної Матері Йосафати всі присутні молилися про ласку оздоровлення від душевних та фізичних недуг, про мир і спокій в Україні.

“Ласками багата, нині повсякчас мати Йосафато, моли Бога за нас…”

32 %d1%88%d0%bf%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%bb%d1%8c