Тренінг на тему : “Зміцнювання м’язів пацієнта”

1.03.17

У приміщенні БФ «Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького» відбувся  навчально – практичний  тренінг на тему : “Зміцнювання м’язів пацієнта”.

Тренінг проводила Конашевич  М. К., медична сестра проекту “Домашня опіка “.

Цільова група – працівники проекту  “Домашня  опіка”, соціальні працівники Шпиталю, особи, що здійснюють догляд за важкохворими пацієнтами.

Учасники тренінгу мали змогу переглянути мультимедійну презентацію даної теми,  ознайомитись із загальними основами лікувальної системи і методиками ЛФК. Під час перегляду обговорювали форми і методи лікувальної фізкультури, розглядали класифікацію лікувальних вправ, тощо.

Наступний  тренінг на тему : “Соціальний супровід “, відбудеться  у середу, 15.03.2017 р., у приміщенні БФ – Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького,  о 15 : 30 год .

До участі запрошуються усі бажаючі, зокрема, соціальні працівники та особи, що здійснюють догляд за хворими.