Тренінг не тему: “Протоколи медичної сестри та фельдшера по виконанню медичних маніпуляцій”.

20.01.17

У приміщенні кноференц-залу БФ – Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького, проведено навчальний тренінг для працівників проекту: “Мережа центрів Домашньої опіки Карітас України, 2017”. Тренінг на тему: “Протоколи медичної сестри та фельдшера по виконанню медичних маніпуляцій” провела головна медична сестра Шпиталю Шептицького Іванна Ярославівна Воробець. Присутні мали змогу закріпити практичні навички, вдосконалити знання з порядку виконання певної процедури. Медсестри активно обговорювали режимні питання, що виникають в процесі роботи з лежачим пацієнтом.

Пророблено діючі накази по санітарно-протиепідемічному благополуччю та дотримання їх норм в домашніх умовах в ході опіки над пацієнтом Тренінг пройшов в форматі конструктивного діалогу.

Слухачі виявили бажання прослухати наступний тренінг на тему “Медсестринські втручання при невідкладних станах”.

Тренінг планується на 01.02.2017 р  на 15: 00 год. Запрошуються всі охочі (медичні сестри) тренінгу для власного вдосконалення та підвищення своїх професійних навиків.