Хоспіс вдома – навчання для соціальних працівників

15.9.17

14-15 вересня 2017 р. у Шпиталі відбувся навчальний семінар на тему: «Особливості догляду за важкохворими в домашніх умовах через призму цілісного підходу до особистості».

Участь у тренінгу взяли соціальні працівники Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Було розглянуто ключові теми медико-соціальної роботи з важкохворими людьми: щоденний догляд за важкохворими, особливості харчування, допомога у фізіологічних та повсякденних потребах, профілактика та лікування пролежнів, допомога при невідкладних станах. Також велику увагу приділено навчанню фахівців у допомозі своїм підопічним відповідати на  психологічні та духовні  виклики, що постають перед людиною у часі самотності, старості, важкого захворювання, завершення земного життя.

Навчання проводили фахівці Виїзної бригади паліативного лікування (хоспіс вдома): лікар-терапевт, психолог та медичний капелан.

Цей семінар є частиною виконання проекту і реалізовується за підтримки Управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Заплановано  провести ще один семінар на цю тему. Зацікавлених та охочих, просимо звертатися за номером телефону: 068 464 60 35


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях