Щоб допомагати – визначати потреби і шукати шляхи рішень

25.9.17

Проект «Підтримка заходів мережі центрів Домашньої опіки», який реалізується в Україні завдяки співпраці із Карітас Австрія, упродовж всього часу своєї діяльності є зразком щодо системної доброзичливої, кваліфікованої і дієвої допомоги. Всеукраїнська зустріч, яка відбулася у Києві 18-20 вересня у  Києві, продемонструвалала ділення досвідом та планування доброї моделі добрих змін у суспільстві. Карітас Україна, здійснюючи свою благодійну діяльність, спостерігає зростання попиту на соціальні та медичні послуги, які надає потребуючим. Організованість, відповідність міжнарадним стандартам надання якісних медично-соціальних послуг та донесення в кожну домівку християнського милосердя – це характеристика працівників Домашньої опіки. І на сьогодні, як і для  інших осередків, перед проектом «Домашня опіка» у Львові, який є структурним підрозділом Шпиталю Шептицького, стоїть виклик, яким ресурсом забезпечувати все зростаючий попит на послуги щодо допомоги, турботи та підтримки стареньких і немічних людей.

З цією метою і були проведено навчання для представників зі всієї України, щоб зафіксувати все зростаючі потреби щодо діяльності та спільними зусиллями шукати шляхи рішень. Прагнути спільними кроками разом із владою на місцях допомагати потребуючим ліками, продуктами, засобами гігієни, надавати безкоштовні послуги тим, хто цього потребує. Разом із тим запропонувати якісні платні послуги тим, хто може дозволити собі кваліфіковану поміч чи навчання від працівників Домашньої опіки, таким чином даючи дохід для можливості обслуговувати незахищенні версти безкоштовно.

Благодійна діяльність – особливий шлях позитивних змін у суспільстві. І спостерігаючи, що є збільшення запиту про допомогу, приємно відзначити, що є люди, які готові допомагати і ті, хто готовий долати виклики фінансових реалій.

Милосердя змінює світ!


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях