Про нас

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО


 ЗМІ ПРО НАС


 З ЖИТТЯ ШПИТАЛЮ


 ІСТОРІЯ


ГАЛЕРЕЯ


Особливістю діяльності Благодійного  фонду  Шпиталю  ім. Митрополита А. Шептицького від початків існування і до сьогодні є дотримання  ідеї свого покровителя щодо основоположного принципу діяльності установи, а саме – забезпечення цілісної медичної опіки найменш захищеним верствам населення. Шпиталь продовжує традицію цілісної опіки над хворими, залучаючи до праці окрім медичних працівників, священика  – медичного  капелана, психолога, соціального   працівника.

Медичний персонал установи налічує  близько 120 працівників, частина  з них – монахині  (сестери  Милосердя святого Вікентія,   сестра  Служебниця  Непорочної Діви Марії, монахиня Студійського Уставу).   Такий підхід в діяльності Шпиталю забезпечує особливо чуйне ставлення до людей, зміцнює і покращує їх психологічний та душевний стан.

Спектр медико-соціальних послуг Шпиталю і сьогодні орієнтований на надання допомоги з огляду на найактуальніші проблеми.

За останні два десятиліття Шпиталь пропонував програми профілактики ВІЛ/СНІДу, супроводу алко- та наркозалежних. У міру фінансових можливостей забезпечував  медичну опіку соціально незахищених повністю або частково безкоштовно.  Установа постійно підтримує програму протидії поширенню туберкульозу та профілактики серцево-судинних захворювань, які є справжнім викликом для населення України.

Особливу увагу надано питанню паліативної опіки в стаціонарі Шпиталю, оскільки вирішення цієї медико-соціальної проблеми має пряме відношення до пошанування гідності  людини у завершальній стадії життя.

Новітнім етапом у діяльності установи є програма супроводу постраждалих в часі Революції Гідності та військової агресії з боку Росії, яка включає як загально-медичну підтримку, так і спеціалізовану допомогу з подолання ПТСР (посттравматичний стресовий розлад).