Благодійність для Домашньої опіки

23.01.18

Адміністрація Шпиталю Шептицького та працівники проекту Домашня опіка висловлюють  подяку пані Марченко Аллі за щедрість її серця. Алла Олексіївна здійснила пожертву для Шпиталю на суму 760 грн та подарувала новий протипролежневий матрац, який на сьогодні коштує 9 тис грн.

Пані Марченко наголосила, що перераховує гроші на ліки самотнім хворим людям та передає матрац для випозичальні, щоб ним могли скористатися малозабезпечені люди, які  не можуть дозволити собі таке реабілітаційне обладнання. Для підопічних Домашньої опіки – самотніх лежачих людей із інвалідністю,  це суттєва допомога і турбота.

Окрема подяка для Марченко Алли від працівників Шпиталю, зокрема, сестер медичних, за поціновування їх праці та добрі відгуки щодо непростої щоденної роботи медсестер у догляді лежачих людей. Пані Марченко користувалася платними послугами Домашньої опіки та відзначила досвідченість, професійність та доброзичливе служіння працівників  на християнських засадах милосердя.

Нагадуємо, що на сьогодні проект «Підтримка заходів мережі центрів Домашньої опіки», який реалізовується у Шпиталі Шептицького з-за підтримки і фінансування МБФ Карітас України  охоплює понад 50 осіб. Серед підопічних є вимушено переміщенні особи, які потребують медсестринського супроводу вдома і таку допомогу ми їм можемо надати. Також працівники Домашньої опіки, опираючись на багаторічний досвід та високі європейські стандарти обслуговування навчають додатково залучений персонал щодо надання платних послуг. Таким чином, Домашня опіка може надавати платні послуги із медсестринського супроводу, послуги сиділки, соціального працівника та ін.

Милосердя  змінює світ!


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях