Презентаційні лоти на послуги Шпиталю на Ukrainian Business Marathon 2018

22.02.2018

17-18 лютого 2017 року у комплексі «Арена Львів» відбувся Ukrainian Business Marathon 2018 за участю топових експертів у бізнес-індустрії. Організатори підготували виступи 12 топових спікерів, cеред яких Тарас Кицмей, Ігор Граф, Марк Зархін, Ярослав Пахольчукта інші. Експерти із розвитку бізнесу висвітлювали актуальні питання щодо маркетингу, продажів, формування бізнес-процесів, ефективності та продуктивності бізнесу.

Шпиталь Шептицького також долучився до участі у цій найвідомішій бізнес-події Львова. Наталія Романівна ван Доеверен, заступник адміністратора із медичної частини взяла участь у двох днях Ukrainian Business Marathon.

Упродовж цих двох днів, насичених інформацією, мотивацією та новими знайомствами йшлося про створення продуктивного середовища для малого та середнього бізнесу в Україні. Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького здійснює свою статутну діяльність на засадах соціального підприємництва. Послуги Шпиталю є платними для платоспроможних пацієнтів, але за такою взаємодією, що кожен із цієї категорії пацієнтів Шпиталю є доброчинцем для тих осіб, які в силу життєвих обставин потребують благодійної медичної чи психологічної допомоги. Таким чином 10% від кожної оплаченої послуги надходить на обслуговування соціально незахищених осіб чи таких, які потребують благодійної соціальної, чи медичної допомоги.

Із метою знайомства із послугами Шпиталю на Ukrainian Business Marathon 2018 було представлено лоти – пакет «Базовий» на комплексне медичне обстеження у Шпиталі Шептицького. Чим більше людей дізнається про можливості отримання комплексної медичної, психологічної та духовної допомоги у Шпиталі, тим більше у кожного буде можливості скористатися цими послугами і таким чином долучитися до справи милосердя для ближнього.

Милосердя змінює світ!


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях