День Святого Миколая у Шпиталі Шептицького

19.12.17

Всім відомо, що Святий Миколай діє у чарівний  спосіб, приносячи радість людям у взаємній турботі один про одного. Тому пацієнти паліативного відділення Шпиталю Шептицького саме 19 грудня отримали особливу увагу та піклування. Окрім незмінних солодощів та мандаринок,  у цей день особливо відчувалася приязнь та турбота медсестричок та лікарів, які в силу своєї роботи мають близькі та дружні стосунки із пацієнтами. Дехто упродовж ночі пік 40 пряників-сердечок, дехто мило приготував у подарунки губки для купання, рушнички. Кожен прагнув підбадьорити  та подарувати добрий настрій як пацієнтам, так і співпрацівникам.

Всі працівники Шпиталю у цей день, як завжди, мали спільну із пацієнтами та їх родичами Святу Літургію.  Також завдяки добрим зусилям працівників центру Психічного здоров’я організували неформальне частування із чаєм та солодащами.  Медичний капелан о. Іван Гриб розповів про життя Миколая Чудотворця, дитячий психолог Євгенія Аракєльян потішила доброю казкою        «маленьких хлопчиків і дівчаток, які живуть у глибині серця кожного дорослого та потребують любові, турботи та віри у чудо…» Із жартами та невимушеним спілкуванням працівники Шпиталю побажали один одному доброго часу очікуваня Нового року та святкування Різдва.

Опісля всі зустрічали пластунів із Вифлеємським вогнем миру. Рій «Буревісниці» з гнізда «Усмішки весняного ранку» із сестричками Тереною та Уляною принесли вогонь до каплички Шпиталю. Разом із священиком о. Іваном Грибом діти зайшли  в кожну палату паліативного відділення, щоб потішити стареньких гарними віншуваннями та молитвою до Св. Миколая. Вогник радості світився у лампадці та в серцях пацієнтів і милих пластунок. Щиро лунали слова передачі Вифлеємського вогню миру :

«Різдво Ісуса Христа засвітило світові світло розуму, любові, добра, справедливості. Прийміть від нас цей священний вогонь з місця Божого народження – з Вифлеємського храму Різдва Христового. Нехай він сповнить серце кожного християнина радістю, миром, надією і вірою»

Милосердя змінює світ!


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях