Допомога для БФ «Крила надії»

21.11.17

БФ Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького при кожній добрій нагоді та можливості прагне допомагати тим, хто потребує помочі. Найперше – це можливістю скористатися медичною допомогою як у стінах Шпиталю, так і в домашніх умовах. На виїзд працює команда мобільної паліативної допомоги. На запит до невиліковно хворого дорослого можуть приїхати лікар, психолог, медичний капелан і медична сестра. Також є ряд обстежень, які лікарі можуть провести безпосередньо вдома у хворого. В основному спектр наших послуг розрахований на дорослого пацієнта, хоча також у Шпиталі є можливість скористатися послугами дитячо-юнацького психолога.

Щодо особливої допомоги дітям, варто відзначити зусилля БФ «Крила надії», який був створений для допомоги онкохворим дітям. У «Крилах надії» також прагнуть допомагати іншим (не онко) важкохворим дітям – моральною та інформаційною підтримкою, досвідом, контактами. Детальніше Ви можете дізнатися тут:  http://krylanadiyi.org.ua/info/potribna-dopomoga/

Хочемо подякувати Яким’юк Соломії – координаторці напрямку “Терапія радістю”, координаторці допомоги дітям з орфанними (рідкісними) захворюваннями за доброзичливість і турботу за своїх підопічних. Завдяки активності пані Соломії та її пошуку всіх можливих способів допомоги хворим дітям, Шпиталь вже не вперше маленькими, але важливими для хворих способами, долучається до співпраці із цим фондом.

17.11.2017 року Шпиталь Шептицького передав для БФ «Крила надії» гуманітарну допомогу у вигляді масок для анестезії та венозних катетерів (200 шт.). Бажаємо для маленьких пацієнтів одужання, а для команди «Крила надії» наснаги для їх щоденної важливої місії!

Милосердя змінює світ!