Партнерство

Усвідомлюючи, що жодна організація або сектор не можуть вирішити найскладніші виклики розвитку у світі, Шпиталь Шептицького активно прагне побудувати партнерські відносини, які використовують комбіновані навички, активи, технології та ресурси державного, приватного та неприбуткового секторів для забезпечення сталого розвитку. Такі партнерські відносини дозволяють нам домогтися більшої співпраці, ніж ми могли б працювати самостійно.

Розбудова партнерства з нами починається з визначення спільного бачення того, чого ми хочемо досягти спільно, а потім спільного створення партнерства, яке охоплює відповідні сильні сторони різних партнерів. Ми вважаємо, що найефективнішими партнерствами є ті, в яких поділяються ризики, обов'язки та винагороди, які стосуються основних інтересів усіх залучених сторін.

Ми захоплені роботою в партнерстві з різними партнерами - великими транснаціональними корпораціями, місцевими підприємствами, університетами, фондами, неурядовими організаціями, групами діаспор, партнерами в країні, урядовими установами та іншими донорами - щоб реально змінити життя людей по всьому світу.

Контактний емейл - development.spital@gmail.com

Наші партнери

Партнерство - запорука успіху!

Заявка на укладання декларації


Вкажіть ваше ім’я!
Вкажіть ваше прізвище!
Вкажіть ваш телефон!
Вкажіть email!

Обрати лікаря загальної практики

Оберіть лікаря!