Кейтеринг

Кейтерингова компанія «Sheptytsky» заснована в 2018 р. Ми організовуємо доставку сніданків, обідів та вечерь в офіси по Львову та для власних потреб.
«Sheptytsky» – команда професіоналів у сфері громадського харчування. За тривалий період роботи на ринку ми змогли завоювати довіру багатьох наших клієнтів бездоганним сервісом та якісними і смачними стравами.
Для приготування страв ми використовуємо лише свіжі продукти та натуральні спеції. Ми не використовуємо напівфабрикатів та смакових добавок.
В меню доставки на Вас чекають більш ніж 200 страв різних країн світу! Наші кухарі досконало володіють технологіями приготування не лише традиційних але й оригінальних та надзвичайно смачних страв, що готуються за рецептами кращих ресторанів.
Великий асортимент страв постійно зростає. Щоб зробити Ваше щоденне харчування цікавим та різноманітним, наше меню є змінним – щодня, щотижня, нові страви; комплексні обіди ти бізнес-ланчі за кращою ціною!

Обіди доставляються в ізотермічних контейнерах, саме тому свіжі перші та другі страви залишаються гарячими, а салати та напої – охолодженими.

Зручна схема оформлення замовлення, вчасна доставка, великі порції, все це та багато іншого – ось чому обід від «Sheptytsky» став невід’ємною частиною робочого дня кількох сотень офісних працівників у Львові. А також ми займаємось організацією повноцінної виїзної їдальні, якщо у Вас є приміщення не менше 40м2.

Наші партнери

Партнерство - запорука успіху!
Joomla Module OT Client Logos Scroller powered by OmegaTheme.com