Шпиталь надає допомогу військовим

23 лютого, відбулася прес-конференція в стінах ЛМР під час якої БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ і Шпиталь ім. Митрополита А. Шептицького задекларували початок співпраці в рамках програми «Люди для військових».

1bC0fQ

Згідно програми, фундація надаватиме фінансове забезпечення для обстеження військових в лікувально-діагностичному відділенні.

Така співпраця для нас є зараз на часі. З кожним днем кількість поранених військових збільшується і потребуємо чим раз, тим більшого ресурсу

розповідає о. Тарас Милян – директор «Фундації Духовного Відродження».

Діяльність Шпиталю завжди була прикладом служіння Церкви суспільству. Допомога, яка надавалася від заснування цього Шпиталю була спрямована на найбільш потребуючих, незахищених, бідних людей. Шпиталь був створений з ініціативи Церкви за час діяльності Митрополита А.  Шептицького. З історичних джерел знаємо, що одним з основних напрямків діяльності Шпиталю була допомога військовим Української Галицької Армії. На жаль, сьогодні живемо в такий час, де допомога військовим знову стає актуальною. Впроваджуючи цю програму для воїнів АТО, ми намагатимемося зберігати бачення, яке початково закладено в діяльність Шпиталю. А саме – допомога потребуючим людям цілісно: на духовному, психологічному й фізичному рівнях. Це всебічна опіка, яку ми надаватимемо в нашому Шпиталі військовим

– поділився планами о. д-р. Андрій Логін – адміністратор Шпиталю ім. Андрея Шептицького.

До співпраці в програмі також долучилася мережа аптек «DS» за ініціативи Никулишина Олега Вікторовича, генерального директора.

Компанія пропонує дисконтну картку на купівлю ліків для тих військових,які потребуватимуть довготривалого лікування.

23.02.15


 

Коментарі відключені.

Навігація по публікаціях