Домашня опіка

Проект: «Підтримка заходів мережі центрів Домашньої опіки в Україні» є структурним підрозділом Благодійного фонду Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького, створеним з метою надання безкоштовної медико-соціальної допомоги одиноким непрацездатним громадянам в домашніх умовах.

Метою проекту є покращення якості життя соціально незахищених груп населення , в основному : літні люди, інваліди, поранені в зоні АТО, та інші із невиліковними захворюваннями — шляхом надання повного комплексу послуг по домашній опіці ( догляд за тілом та гігієна, медичні послуги, допомога по дому, 1 раз на місяць прання та прасування білизни ). Інші послуги: організація пасторальної опіки ,виклик лікарів на дім, встановлення контактів з державними установами.

В рамках проекту Домашня опіка діє Інформаційно-навчальний центр Домашнього догляду, який спрямований на популяризацію домашнього догляду в суспільстві, інформаційну та методичну підтримку як професійних так і непрофесійних доглядальників та покращення догляду для тих людей, які тимчасово чи на постійній основі не можуть дбати про себе самостійно.

В центрі можна отримати :

  • кваліфіковану консультацію по телефону, індивідуально чи вдома
  • 1 раз на місяць проводяться навчальні тренінги, видається навчальна література( буклети )

 

Персонал

Наша команда - це висококваліфіковані, досвідчені та неймовірно мотивовані спеціалісти. У нас є безпрецедентний досвід, який відповідає Вашим очікуванням, потребам і стандартам.
Старовецька Ірина

Старовецька Ірина

керівник проекту

Савка Галина

Савка Галина

медична сестра

Воробець Мар'яна

Воробець Мар'яна

медична сестра

Курівчак Марія

Курівчак Марія

медична сестра

Попко Галина

Попко Галина

медична сестра

Ганушевська Катерина

Ганушевська Катерина

домогосподиня

Волошин Наталія

Волошин Наталія

соціальний працівник

Наші партнери

Партнерство - запорука успіху!

Записатися на прийом