Консультації та обстеження для дітей

Чим наша педіатрія відрізняється від інших клінік?

1. Ми рекомендуємо тільки ті методи лікування, діагностики та профілактики, які довели свою ефективність і безпеку.
  2. У наших лікарів немає плану продажів і мотивації за призначення аналізів і обстежень. Для нас головне - здоров'я пацієнта.
  3. У нас є доступ до міжнародних баз даних доказової медицини. І наші лікарі вміють в них орієнтуватися!
  4. Ми ставимося до пацієнтів і їх батькам як до рівноправних партнерів. Не лякаємо, не критикуємо, не робимо зауважень.
  5. Ми розважаємо дітей на прийомі, щоб спілкування з лікарями було для них приємним.
  6. Ми знаємо, що імунітет не підвищують за допомогою таблеток, НЕ призначаємо БАДи і гомеопатію.
  7. Ми завжди доступні. У нас є послуга онлайн консультування та виїзд лікаря додому. Якщо у вас залишилися питання після прийому, зателефонуйте або напишіть нам

Наші спеціалісти:

• Педіатр
  • Кардіолог
  • Невропатолог
  • Хірург
  • Психолог

Спеціалісти

Наша команда - це висококваліфіковані, досвідчені та неймовірно мотивовані спеціалісти. У нас є безпрецедентний досвід, який відповідає Вашим очікуванням, потребам і стандартам.
Ірина Холод

дитячий психолог