Центр психічного здоров'я
Яке ваше враження про сучасний світ? Ви задоволені ним,а собою в ньому?Практично,не замислюючись,будь-яка людина розділяє для себе і співставляє два поняття «я» і «оточуючий світ». Ми перебуваємо в постійному,безперервному процесі взаємодії :одночасно людина є центром всесвіту для самого себе,де відбуваються іі внутрішні процеси ,і є частиною оточуючого серидовища для інших.Часом буває досить нелегко утримувати цей баланс,часом-неможливо.
   Кожному на протязі життя доводиться мати справу з різними проблемами:складні життєві ситуації,сімейні та професійні конфлікти,втрати,труднощі адаптації,самотність,емоційна нестабільність,вікові кризи.людина протягом життя змінює неодноразово вікову категорію та соціальний статус.Не завжди ці переходи відбуваються легко і природньо.
    Сучасний темп життя вимушує жити швидше,більше думати,менше відчувати,бути лідером,успішним, а  психічні процеси працюють з тією самою швидкістю що і 100 років тому,і організм виснажується.
   Звертаючись по психологічну допомогу людина робить перший крок «до себе»:починає жити «в мирі із собою»,більше відчувати,усвідомлювати,змінювати стосунок із зовнішнім світом.
З  першого візиту до нас  людина буде відчувати розуміння,повагу та бажання допомогти їй. Не залишайтесь сам на сам зі своїми негараздами, адже, сильний не той,хто довго страждає і терпить,а той хто приймає допомогу і робить крок до змін.
Для запису у центр (032) 235-86-52 або (098) 274-56-91

 

Персонал

Наша команда - це висококваліфіковані, досвідчені та неймовірно мотивовані спеціалісти. У нас є безпрецедентний досвід, який відповідає Вашим очікуванням, потребам і стандартам.
Ольга Кітура

Ольга Кітура

лікар-психотерапевт, керівник Центру Психічного Здоров"я

Ворона Олена

Ворона Олена

психолог

Ірина Холод

Ірина Холод

дитячий психолог

Абрамюк Єлена

Абрамюк Єлена

психолог

Гриб Іван

Гриб Іван

медичний капелан

Наші партнери

Партнерство - запорука успіху!