Центр психічного здоров'я
Яке ваше враження про сучасний світ? Ви задоволені ним, а собою в ньому? Практично будь-яка людина розділяє для себе і співставляє два поняття:  «я» і «навколишій світ». Ми перебуваємо в постійному процесі взаємодії цих сторін: одночасно людина є центром всесвіту для самого себе, де відбуваються її внутрішні процеси ,і є частиною оточуючого серидовища для інших.Часом буває нелегко утримувати цей баланс.
Кожному протягом життя доводиться мати справу з різними проблемами: складні життєві ситуації, сімейні та професійні конфлікти, втрати, труднощі адаптації, самотність, емоційна нестабільність, вікові кризи. Людина неодноразово змінює вікову категорію та соціальний статус, і не завжди ці переходи відбуваються легко і природньо. 
Сучасний темп життя вимушує жити швидше, більше думати, менше відчувати , бути лідером, успішним, а психічні процеси працюють з тією самою швидкістю що і 100 років тому, і організм виснажується.
Звертаючись по психологічну допомогу, людина робить перший крок «до себе»: починає жити «в мирі із собою»,більше відчувати, усвідомлювати, змінювати стосунки із зовнішнім світом.
З першого візиту до нас людина буде відчувати розуміння, повагу та бажання допомогти їй. Не залишайтесь сам на сам зі своїми негараздами, адже сильний не той, хто довго страждає і терпить, а той хто приймає допомогу і робить крок до змін.
Для запису у центр телефонуйте за номером: 0 800 200 112

 

 

Спеціалісти

Наша команда - це висококваліфіковані, досвідчені та неймовірно мотивовані спеціалісти. У нас є безпрецедентний досвід, який відповідає Вашим очікуванням, потребам і стандартам.
Ворона Олена

Ворона Олена

психолог

Гриб Іван

Гриб Іван

медичний капелан

Іванна Циб

Іванна Циб

психолог

Леся Доскуч

Леся Доскуч

психолог

Наші партнери

Партнерство - запорука успіху!

Заявка на укладання декларації


Вкажіть ваше ім’я!
Вкажіть ваше прізвище!
Вкажіть ваш телефон!
Вкажіть email!

Обрати лікаря загальної практики

Оберіть лікаря!