Відділення паліативного лікування

У Шпиталі функціонує відділ паліативної допомоги. Його працівники намагаються полегшити фізичні і духовні страждання важкохворих людей

Професійна опіка над невиліковно хворими пацієнтами є актуальним питанням на теренах Львівщини. Тривала цілодобова опіка невиліковно хворої людини за місцем проживання є часто непосильним тягарем для рідних, адже, окрім фізичного навантаження, додається духовно-психологічне напруження, а ще й часто виникає проблема відсутності знань та базових навиків догляду лежачих хворих.

У паліативному відділенні наші працівники надають професійну медичну допомогу, а також є священик, соціальний працівник і психолог, які турбуються про подолання духовно-психологічних викликів, які виникають не тільки у пацієнтів відділення, а, навіть, у їх рідних.

Надання паліативної допомоги ґрунтується на принципах доступності, високої якості, етичного і гуманного ставлення до пацієнта та членів його родини. Це передбачає щоденний моніторинг стану хворого і застосування необхідних діагностичних і лікувальних методів при зміні його стану.

Паліативна допомога – це підхід, який дозволяє покращити якість життя пацієнтів із невиліковними захворюваннями та членів їхніх родин шляхом запобігання та полегшення страждань невиліковно хворої людини(ВООЗ, 2002). Головною метою паліативної допомоги є підтримка якості життя у його фінальній стадії, максимальне полегшення фізичних та моральних страждань пацієнта та його близьких, а також збереження людської гідності пацієнта наприкінці земного життя.

Паліативний пацієнт – пацієнт з обмеженим прогнозом життя, який страждає на невиліковні прогресуючі захворювання, що не можуть бути вилікувані сучасними методами та засобами і супроводжуються вираженим больовим синдромом, тяжкими розладами життєдіяльності, потребують медичної допомоги, догляду, психологічного супроводу та духовної підтримки.

Персонал

Наша команда - це висококваліфіковані, досвідчені та неймовірно мотивовані спеціалісти. У нас є безпрецедентний досвід, який відповідає Вашим очікуванням, потребам і стандартам.
Борщ Галина

Борщ Галина

медсестра

Рипихович Марта

Рипихович Марта

керівник відділення

Вархолик Марія

Вархолик Марія

медична сестра

Печеник Валентина

Печеник Валентина

Старша сестра медична відділення паліативного лікування Шпиталю ім.Митрополита Андрея Шептицького

Лещук Василина

Лещук Василина

"Сестра медична" у Шпиталь ім. митрополита А.Шептицького

Резанцева Марта

Резанцева Марта

Фахівець з фізичної реабілітації

Габрусь Галина

Габрусь Галина

медична сестра

Личак Андріана

Личак Андріана

медична сестра

Наші партнери

Партнерство - запорука успіху!