Хресна дорога у Шпиталі Шептицького від волонтерів УМХ

04.03.2018

Чи порожніють коридори Шпиталю Шептицького вихідні дні? Так, для більшості персоналу це час відпочинку. Але працівники паліативного відділення працюють у незмінному режимі, без вихідних… І найчастіше у вихідні дні до пацієнтів паліативного відділення приходять рідні, близькі, друзі. І волонтери! Ми вкотре дякуємо активним, творчим та доброзичливим молодим людям із УМХ! Волонтери і з всеукраїнської християнської організації Українська молодь – Христові регулярно відвідують пацієнтів паліативного відділення Шпиталю Шептицького. Приємно, що саме у вихідні дні, коли , на жаль, не до всіх пацієнтів можуть прийти їх родичі, ці молоді люди відвідують палати хворих, допомагають пацієнтам на візочках дістатися каплички та спільно моляться під час Святої Літургії.

Цими березневими днями особливою приємністю і для пацієнтів, їх родичів і для працівників паліативного відділення була УМХівська театралізована Хресна дорога. Приємно, що так багато молодих людей долучилося до театралізованої постановки, підібрали чутливі слова, емоційно та щиро, молитовно зворушили глядачів.

У період посту ця театралізована Хресна дорога закликає нас усіх більше часу присвятити справам душі і здійсненню добрих вчинків до ближніх.

Милосердя змінює світ – будьмо творцями цих змін!   


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях