Лекція доктора Шибашіша Гірі «Успіхи та невдачі використання стовбурних клітин у практичній медицині»

15.12.17

У конференц-залі БФ Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького відбулася лекція для лікарів Шпиталю та запрошених гостей. Із презентацією виступав  доктор Шибашіш Гірі (dr. Shibashish Giri) – доктор медичних наук, заступник керівника Біомедично-біотехнологічного центру, професор клітинної технології та прикладної біосфери стовбурових клітин медичного факультету Лейпцігського університету.

Доктор Шибашіш Гірі висвітлив тему «Успіхи та невдачі використання стовбурних клітин у практичній медицині», ділився досвідом щодо застосувань у медицині якісної нової технології  – використання індукованих плюрипотентних клітин, отриманих від пацієнта. Клінічна користь цієї біотехнології була перевірена в лікуванні діабету, опіків, травм спинного мозку.

Доктор Шибашіш Гірі – спеціаліст по стовбурових клітинах як у доклінічних дослідженнях, так і в клінічній практиці. У нього за плечами 17-річний досвід дослідження та навчання, 28 статей по стовбурових клітинах і регенеративної медицини в опублікованих журналах і понад 100 виступів з лекціями в різних країнах.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях