Лекція «Синдром хронічної втоми» від доктора філософії Іренея Галібея

22.02.18

Завдяки багаторічній медичній праці та досвіду травматолога-ортопеда  до порад  та рекомендацій  лікаря Галібея прислухаються як пацієнти, так і працівники Шпиталю Шептицького. 22 лютого 2018 року у Шпиталі Шептицького  пан Іреней Богданович –  шанований колективом доктор філософії, кандидат медичних наук провів двогодинну лекцію. Цей лікар, доцент кафедри травматології та ортопедії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького висвітлив перед  колегами таку актуальну для сьогодення тему, як «Синдром хронічної втоми».  Лекція відбулася  у рамках роботи проекту « Домашня опіка» та у співпраці із проектом  «Сприяння у доступі до медичного обладнання для соціально незахищених груп населення».

Іреней Богданович розкрив історію виникнення  проблеми «синдрому хронічної втоми», сформулював для слухачів визначення поняття «СХВ» та ознайомив із способами діагностики.  Для уважної аудиторії доктор Галібей окреслив напрямки лікування, актуалізував важливість здорового способу життя, детально висвітлив фактори ризику та описав профілактичні засоби. Було наголошено на важливості  режиму праці та відпочинку, пан Іреней Богданович підкреслив, що «організму потрібні  навантаження:  тілу – фізичні, мозку – інтелектуальні, душі – творчі.»  Ці слова підтверджують важливість комплексного підходу Шпиталю Шептицького до здоров’я людини.  Адже власне діяльність Шпиталю імені Митроплита Андрея Шептицького скерована для можливості надати пацієнтам медичну допомогу для тіла, психологічну підтримку для душі та духовну підтримку за участі медичного капелана чи священика.

Як зазначив доктор Галібей, «наше тіло є самовідновлюваним механізмом, йому треба дати цю можливість. Позитивні емоції, життєрадісна вдача, правильне харчування, активний відпочинок, інтелектуальний і духовний розвиток є запорукою молодості і здоров’я!  Якщо лікар буде  розуміти ці цінності та особисто дотримуватися цих принципів у житті,  то зможе їх донести і до пацієнта».

Милосердя змінює світ!


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях