Малі та щиросердні волонтери

7.12.17

«Чи приходить до стареньких Святий Миколай? Чи можемо ми ще раз до вас прийти? А що нам принести, щоб це потішило хворих бабусь?» Діти так перейнялися пацієнтами паліативного відділення, що ще не вийшовши зі Шпиталю, планували черговий прихід.

На цей раз до нас приходили учні 4 класу із ЛЗШ № 7 під керівництвом вчительки Наталії Ярославівни. Діти підготували вірші, життєві оповідки та солодощі для стареньких. Таким чином, вже вдруге здійснили акцію «Маленька добра справа» від бібліотеки №27 ЦБС для дітей м. Львова. Під добрим керівництвом бібліотекарки Ірини Андріївни діти не лише з книжкою, а й при безпосередньому спілкуванні вчаться піклуватися про інших, розвивати у серцях чуйність та людяність.

Великим відкриттям для маленьких волонтерів стали професія та служіння  медсестер, які опікуються пацієнтами паліативного відділення Шпиталю Шептицького. Діти розпитували про нелегку роботу, про вміння допомагати, слухали про важливість доброти серця при лікуванні хворих. Але найбільше школярам сподобався «майстер-клас із дезінфекції» про важливість чистих рук, про дотримання правил гігієни. Старша сестра медична Галина Каліщук підкорила дитячі серця доброзичливістю і, впевнені, продемонструвала їм професію медсестрички у найкращому світлі. Діти були в захваті від відвіди Шпиталю Шептицького, а наші пацієнти – у захваті від веселих дитячих голосів, щирого сміху і бажання розрадити у хворобі.

Дякуємо організаторам та малим волонтерам! Наші старенькі вже чекають наступного візиту дитячої щирості!


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях