Перші здобутки 2018 року у Шпиталі Шептицького!

18.01.18

Із найперших чисел Нового року вже  маємо нововведення у своїй діяльності! Це прагнення до надання якісних медичних послуг у новому, розширеному форматі. Першим таким кроком  стала можливість Консультативно-діагностичного відділення працювати із 2 по  5 січня. Зазвичай у цей час у Шпиталі Шептицького лікарі мали «канікули», таким чином позбавляли пацієнтів можливості у ці «міжсвяткові» дні отримати медичну допомогу.

Цьогоріч вперше адміністрацією Шпиталю було прийняте  рішення про неприйнятність залишати пацієнтів без допомоги через спільні відпустки всіх лікарів консультативно-діагностичного відділення. У результаті, частина лікарів могли відпочивати, але працювали реєстратура, лікар-терапевт, рентген та лабораторія Шпиталю. Кожен, хто в цей час потребував консультації та допомоги, отримав її від фахівців Шпиталю. Приємно зазначити, що в цей час надано понад 200 послуг для пацієнтів Консультативно-діагностичного відділення. Працюючи на засадах соціального підприємництва, нам важливо усвідомлювати, що 10% від кожної оплаченої послуги зараховується у Фонд Шпиталю для надання безкоштовної допомоги тим, хто потребує помочі.

Без змін, у звичному режимі у ці дні працювали психологи Центру психічного здоров’я,  лікарі й медсестри незмінно виконували свою роботу у віділенні паліативного лікуваня. Медсестри та соціальний працівник проекту Домашня опіка також сумлінно виконували свою роботу щодо надання медсестринського та соціального супроводу самотнім хворим людям. Понад 50 осіб у ці передсвяткові дні, так як і завжди, відчували турботу, увагу та фахову допомогу працівниць Домашньої опіки.

Для кожного, хто працює у Шпиталі, чи є дотичним до його благодійної діяльності, є знаковим цей 2018 рік. Адже цьогоріч ми відзначатимемо, порахуймо, 2018-1903= 115 років від часу заснування! Багато звершень і випробувань було в історії цієї установи… Сьогодення ж – це  виклик для кожного із працівників відповідати високим сучасним стандартам і зберігати традиційні християнські цінності та  милосердя до ближнього!


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях