Про Групи для родичів

18.10.17

Шпиталь Шептицького – місце, де пацієнти можуть отримати комплексну медичну, психологічну та духовну підтримку. Прикро, коли обставини, вік, стан здоров’я призводять до того, що людині  неможливо самотужки справитися із хворобами чи викликами старості. Але втішним є розуміння, що є місце та люди, які готові допомагати, зокрема, фахівці паліативного відділення Шпиталю Шептицького.  

Із тривалого досвіду роботи із пацієнтами паліативного відділення ми зіткнулися із ситуацією, що тут на місці, у Шпиталі Шептицького, ми можемо в міру добре підтримувати пацієнта, адже пацієнт перебуває у цілодобовому догляді та стосунку із персоналом. Лікарі та медсестри стежать за станом хворого, медичний капелан може бути духовною розрадою, а для невимушеного спілкування та пошуку емоційного заспокоєння є регулярні бесіди зі психологом.Так що, зазвичай, наші пацієнти є більш впевнені та в прийняті тих обставин, у яких перебувають, аніж їхні родичі. Тривога чи відчуття провини за здоров’я батьків, невідомість щодо прогресування хвороби, нерозуміння фізіології захворювання та багато інших нюансів хвилюють родичів наших пацієнтів.

Відштовхуючись від діючої у Шпиталі Шептицького моделі комплексної допомоги “дух-душа-тіло”, ми вирішили запровадити Групу взаємодопомоги для родичів пацієнтів паліативного відділення та тих, хто вагається чи планує скористатися послугами цього відділення.

18 жовтня 2017р. відбулася перша Група взаємодопомоги для родичів пацієнтів паліативного відділення.
Ці зустрічі є осередком довіри, щирості, спогадів та надій. Вони допомагають ідентифікувати почуття, висловлювати враження, роздумувати над сенсами, знаходити рішення, відчувати підтримку. Бо кожен учасник Групи має свій безцінний досвід, що може бути ресурсом для когось іншого.
Зустріч відбувається під супроводом фахівців паліативного відділення: медичного капелана Олександра Руденко та практичного психолога Божени Милян.

Дякуємо за участь найактивнішим та чекаємо нових зустрічей. Такі Групи відбуватимуться регулярно двічі на місяць.

Про час та формат проведення зустрічей можна дізнатися у психолога Божени Миляни за телефоном  097 653 32 57.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях