Маємо важливу домовленість із Львівською Міською Радою . В рамках співпраці ми:

🚑 виїжджатимемо на консультації до тих львів‘ян, які не мають угод з сімейними лікарями (розуміємо, що багато з тих, хто щойно повернувся з-за кордону могли не встигнути це зробити. Маєте таких знайомих - передайте їм). Така послуга буде доступна вже з вівторка, 31 березня. Гаряча лінія за тел. 0800 200 112 працюватиме в режимі робочого часу з 9.00 до 18.00 год.

🍲 спільно з міськими соціальними службами забезпечуєм гаряче харчування для найбільш потребуючих. Йдеться про комплексний набір на один день, в який входить сніданок, обід і вечеря.

🏥 організовуємо фаховий психологічний супровід тих лікарів, які будуть працювати з пацієнтами, хворими на коронавірус.

Для підтримки нашої ініціативи

UA313253210000026008053782769 євро
UA553253210000026004053768505 долар
UA623253210000026005053758354 гривня
Допомога та співпраця 0637244900
development.spital@gmail.com

Будьте здорові, бережіть себе та близьких!

БФ Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького разом у співпраці з Caritas Ukraine та Starenki вкотре надали благодійну допомогу підопічним проекту Домашня опіка.
Фондом Старенькі було закуплені продукти харчування та миючі засоби на суму 14 382 ,11 грн.
Дякуємо за підтримку ♥️♥️♥️♥️

Керівник поліклінічного відділення Шпиталю Шептицького на щорічному форумі Партнерства «Зупинимо туберкульоз.Україна»
Stop TB Partnership

У Шпиталі функціонує відділ паліативної допомоги. Його працівники намагаються полегшити фізичні і духовні страждання важкохворих людей.

Професійна опіка над невиліковно хворими пацієнтами є актуальним питанням на теренах Львівщини. Тривала цілодобова опіка невиліковно хворої людини за місцем проживання є часто непосильним тягарем для рідних, адже, окрім фізичного навантаження, додається духовно-психологічне напруження, а ще й часто виникає проблема відсутності знань та базових навиків догляду лежачих хворих.

У паліативному відділенні наші працівники надають професійну медичну допомогу, а також є священик, соціальний працівник і психолог, які турбуються про подолання духовно-психологічних викликів, які виникають не тільки у пацієнтів відділення, а, навіть, у їх рідних.

Надання паліативної допомоги ґрунтується на принципах доступності, високої якості, етичного і гуманного ставлення до пацієнта та членів його родини. Це передбачає щоденний моніторинг стану хворого і застосування необхідних діагностичних і лікувальних методів при зміні його стану.

Для запису у відділення (096) 305-47-80

Більше статей...