Новини
У рамках благодійної програми COVчег, Шпиталь Шептицького дарує змогу для 100 осіб з числа членів багатодітних сімей, малозабезпечених, інвалідів, учасників бойових дій та людей у скрутному матеріальному становищі абсолютно безкоштовно одержати якісні медичні послуги з переліку 50 рентгенологічних досліджень та 50 тестів на СOVID-19 (методом ІФА).
Для подання відповідної заяви та отримання додаткової інформації Ви можете безпосередньо звернутися до БФ Шпиталь Шептицького за адресою м. Львів, вул. Озаркевича, 4., або ж зателефонувавши до реєстратури за номерами
(032) 235 22 66,
(032) 235 22 69,
(068) 699 15 67.
Відтепер Шпиталь відкритий для наших маленьких пацієнтів !
Найкращі спеціалісти нададуть фахові консультації та допоможуть у веденні найскладніших випадків!
Запис за номерами
+38 (063) 605 53 66
+38 (068) 699 15 67
+38 (066) 779 08 81

У  Шпиталі впроваджено новий напрямок діяльності відділення паліативного лікування –мобільна паліативна допомога.

Це можливість отримання кваліфікованої допомоги важкохворим пацієнтам та їх близьким у домашніх умовах: комплексу медичних послуг, психологічної підтримки та духовного супроводу.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ мобільної паліативної  допомоги:

• полегшення болю та інших симптомів невиліковної прогресуючої хвороби
  • психологічна підтримка паліативних пацієнтів та їхніх близьких
  • духовний супровід паліативних пацієнтів та їхніх близьких з врахуванням їхніх релігійних переконань і потреб
  • забезпечення максимально можливої якості життя та гідності паліативних пацієнтів
  • комплексне піклування про пацієнта та його близьке оточення під час хвороби та у випадку пережиття втрати

З 1 січня до 30 квітня 2021 року у Шпиталі Шептицького діятиме благодійна програма , що буде  розрахована на осіб, що перебувають в особливо скрутному матеріальному становищі, важкохворих людей та осіб з обмеженими можливостями. У рамках програми, перелічені категорії матимуть змогу звернутися до БФ Шпиталь Шептицького з відповідною заявою, та отримати за місцем свого проживання кваліфіковану допомогу від медиків, психологів та душпастирів.

Для подання відповідної заяви , заповніть онлайн форму https://forms.gle/DNvPT774FtbbEL3QA
Для замоволення послуги  0684646035
Детально про мобільну паліативну допомогу http://spital.org.ua/hospital/mobilna-paliatyvna-dopomoha

Наша нова послуга "Запитай у лікаря" - це можливість отримати попередню консультацію у досвідченого лікаря-координатора для складання алгоритму медичних обстежень при порушеннях самопочуття.

Послуга надається щодня з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 13:00 за номером (098) 274-56-91

Щосуботи з 9:00 до 14:00 Ви зможете зробити у нас рентген, УЗД  або отримати консультацію терапевта.

Більше статей...

Joomla Module OT Client Logos Scroller powered by OmegaTheme.com