Новини

Головний лікар Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького Наталія Ван Доеверен увійшла до складу госпітальної ради госпітального округу Львівщини. Головою госпітальної ради став заступник голови Львівської ОДА
Іван Собко, а до її складу увійшли ще 46 осіб. Серед них – директори департаментів Львівської ОДА, голови районних рад та області, а також головні лікарі районних лікарень.
До завдань госпітальної ради належать розроблення пропозицій та рекомендацій щодо:
- плану розвитку госпітального округу;
- реорганізації і перепрофілювання закладів охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги в межах госпітального округу;
- переліку опорних закладів охорони здоров’я в госпітальному окрузі.
Зазначимо, госпітальний округ – об’єднання медичних закладів, що надають вторинну медичну допомогу, до складу якого входять не менше однієї багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування І рівня (обслуговує не менше 120 тисяч населення) або лікарні інтенсивного лікування ІІ рівня (обслуговує не менше 200 тисяч осіб).
Львівської області державної політики у сфері охорони здоров’я та організації надання медичної допомоги в госпітальному окрузі.
Щиро тішимося з такої участі Головного лікаря Шпиталю Шептицького Наталії Ван Доеверен і віримо у продуктивність і ефективність праці!

Записатися на прийом