Новини

У Шпиталі функціонує відділ паліативної допомоги. Його працівники намагаються полегшити фізичні і духовні страждання важкохворих людей.

Професійна опіка над невиліковно хворими пацієнтами є актуальним питанням на теренах Львівщини. Тривала цілодобова опіка невиліковно хворої людини за місцем проживання є часто непосильним тягарем для рідних, адже, окрім фізичного навантаження, додається духовно-психологічне напруження, а ще й часто виникає проблема відсутності знань та базових навиків догляду лежачих хворих.

У паліативному відділенні наші працівники надають професійну медичну допомогу, а також є священик, соціальний працівник і психолог, які турбуються про подолання духовно-психологічних викликів, які виникають не тільки у пацієнтів відділення, а, навіть, у їх рідних.

Надання паліативної допомоги ґрунтується на принципах доступності, високої якості, етичного і гуманного ставлення до пацієнта та членів його родини. Це передбачає щоденний моніторинг стану хворого і застосування необхідних діагностичних і лікувальних методів при зміні його стану.

Для запису у відділення (096) 305-47-80