Смачна втіха для стареньких — круасани від щедрих благодійників

5.12.17

Що може тішити стареньких людей щодня? Добра їжа!

Саме так, їжа: ритуали сніданку, обіду, вечері, смакування свіжоприготовленим – це щоденна втіха і відчуття задоволення від життя. Окрім звичного, дієтичного, відповідно медичних вимог харчування, пацієнти паліативного відділення вже упродовж листопада мають можливість ласувати солоденькими круасанами. На звернення адміністрації Шпиталю Шептицького відгукнулися люди доброї волі, які погодилися стати спонсорами «Дня французького круасана», чим урізноманітнили меню та емоції 40 осіб, які перебувають на лікуванні у Шпиталі. «Мяхонькі булочки», «смачні тістечка» і «рогалики» – наші пацієнти по різному називають круасани, але незмінно тішаться цими смачними сніданками і різними солодкими начинками круасанів ТМ « Кафе Марсель».

Від імені наших пацієнтів та від адміністрації Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького висловлюємо вдячність компанії «Столична пекарня». Зокрема, дякуємо за турботу і розуміння потреб стареньких людей директору компанії Радько Роману та регіональному менеджеру Якимів Наталії.

Цей приклад благодійності показує, що не обов’язково чекати дня Святого Миколая, щоб зробити комусь солодкий подарунок. Кожен наш день є цінним  і відкритим до добрих вчинків. Дякуємо «Столичній пекарні» за смачні круасани і бажаємо компанії процвітання і здоров’я працівникам. А ласунам  – добрих і солодких ранків, смакуймо життя!


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях