Соціальне служіння хору «Левада» у Шпиталі Шептицького

11.02.2018

4 – 11 лютого 2018 р. Б. були проголошені «Соціальними днями» на основі рішення Синоду Єпископів УГКЦ. Ці дні були визначені для заохочення до соціального служіння вірних УГКЦ. Таким чином кожен у цей час міг призадуматися, яку добру справу, увагу та допомогу може надати беззахисним чи потребуючим особам чи у який спосіб може долучитися до соціальних ініціатив.

У цей час соціального служіння до Шпиталю Шептицького вперше завітав Народний хор «Левада» Народного дому Левандівки. Керівник хору Надія Балуцька, дізнавшись про діяльність Шпиталю та, зокрема,відділення паліативного лікування організувала колектив для волонтерського візиту до стареньких пацієнтів. Таким чином, своєю увагою, колоритним виглядом, дзвінкими колядками хор зворушив серця пацієнтів та працівників Шпиталю.

У неділю, 11 лютого, у Всесвітній день хворого візит Народного хору «Левада» був для стареньких пацієнтів великою подією. Мабуть, перебуваючи в оперному театрі, не всі слухачі є такими зворушеними, як були потішені наші пацієнти співом хору. Гучні голоси хористів долинули із конференц-залу у кожну палату, поширилися на два поверхи паліативного відділення, донісши до кожного пацієнта «Радуйся земле, Син Божий народився!».

Після виступу учасники хору долучилися до щоденної Служби Божої у капличці Шпиталю, своїми голосами приєднавшись до спільної молитви та прослави Бога. Дякуємо пані Надії Балуцькій та всім учасникам хору «Левада» за добру справу, втіху, яку вони принесли у наші серця і бажаємо їм доброго здоров’я для їх подальшої активної творчості!


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях