Солодкі подарунки для підопічних Домашньої опіки

27.12.17

Старенькі, як і маленькі діти, люблять солодощі. Також вони люблять увагу, турботу і добрі розмови. І є щиро вдячними, коли мають можливість відчувати  до себе  повагу, доброзичливу опіку та милосердне ставлення.

На цей час в рамках проекту «Підтримка заходів мережі центрів Домашньої опіки в Україні», що діє у Шпиталі Шептицького з-за підтримки  і фінансуванні МБФ Карітас України  53 одиноких людей отримують медсестринський та соціальний супровід.  Більшість із цих непрацездатних громадян – прикуті до ліжка, або такі, що не спроможні вийти зі свого помешкання. Тому кожен прихід  від Домашньої опіки медсестрички, соціального працівника чи домогосподині – це вже свято, добрий догляд  і турбота.  Це перестелена постіль, гігієна тіла, медсестринські маніпуляції, свіжоприготовлена їжа. Також це можливість за  допомогою соціального працівника закупити найнеобхідніші продукти, ліки чи оплатити  комунальні послуги…

… І після цих сплачених рахунків у стареньких зовсім  не лишається можливості дозволити собі фрукти чи смаколики. Тому солодкі пакуночки від Св. Миколая зі Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького дуже потішили стареньких. Мандаринки, вафельки, цукерки  для підопічних Домашньої опіки закупили завдяки благодійній пожертві саме для  самотніх людей. Також  кожен із стареньких отримав незмінну свічку «Різдвяна допомога дітям» від Карітас.

Таким чином ми спільними зусиллями змогли принести у домівки одиноких людей святкову атмосферу та увагу. Закликаємо всіх небайдужих долучатися як волонтерів разом із працівниками Домішньої опіки до візитів  до цих стареньких. Можна долучитися до прибирання оселі, приготування їжі чи розвіяти їх самотність щирою розмовою.

Із питаннями щодо можливості допомоги стареньким самотнім людям звертатися до керівника проекту Ірини Старовецької. Тел. 067 722 18 93 

Милосердя змінює світ!


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях