У Шпиталі Шептицького відбувся семінар «Асертивність і відстоювання меж»

27.02.2018

27 лютого у конференц-залі Шпиталю Шептицького керівником проекту Домашня опіка Іриною Старовецькою було організовано черговий семінар для працівників Шпиталю. Семінар проводився для лікарів, медсестер, працівників адміністрації та всіх бажаючих у рамках роботи проекту « Домашня опіка» та у співпраці із проектом «Сприяння у доступі до медичного обладнання для соціально незахищених груп населення».

Психологічна тема семінару – «Асертивність і відстоювання меж» виявилася актуальною для багатьох учасників, викликала зацікавлення та вагомі обговорення. Керівник Центру психічного здоров’я, психолог Володимир Станчишин, який провів цей семінар, висвітлив теоретичну інформацію про асертивність та провів декілька практичних вправ щодо закріплення впевненості та стійкості.

У поєднанні теорії із тілесно-орієнтованими вправами учасники семінару дізналися, як не порушуючи моральних прав іншої людини, відстоювати свою точку зору, як проявляти впевнену поведінку, як самодостатньо реагувати на критику. Найбільший інтерес в учасників семінару викликали вправи на проявлення негативних емоцій та на вміння сказати «Ні!» іншим людям чи, навіть, самому собі. Переконані, що в цій невимушеній атмосфері семінару кожен отримав для себе корисні рекомендації для щоденної роботи та успішного життя.

Будучи керівником Центру психічного здоров’я Шпиталю Шептицького, пан Станчишин реалізовує комплексний підхід до здоров’я особи, базований на взаємозалежності «тіло-дух-душа» . Згідно цього комплексного підходу у Шпиталі Шептицького наші клієнти паралельно із медичною допомогою можуть отримати психологічну та духовну підтримку, консультацію психолога чи медичного капелана. Також працівники Центру психічного здоров’я можуть проводити різноманітні психологічні тренінги та семінари на виїзді на замовлення інших компаній.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях