Тренінг для медичних сестер

25.01.2018

25 січня 2018 року у Шпиталі Шептицького відбувся тренінг «Проблеми та недоліки у роботі молодших спеціалістів із медичною освітою» для медичних сестер. Підготувала та провела тренінг головна медична сестра – Уляна Лилик.

Медичні сестри паліативного, консультативно-діагностичного відділень працюють безпосередньо у Шпиталі, а медсестри проекту Домашня опіка та Виїзної бригади паліативної допомоги надають медсестринську допомогу пацієнтам на дому. Цей захід був доброю нагодою для медичних сестер, які працюють у різних відділеннях Шпиталю зібратися разом та обговорити спільні проблеми та шляхи подолання недоліків у роботі.

Основною темою для всіх медсестер була важливість сестринської етики та принципи деонтології у щоденній роботі, питання сумлінності щодо виконання професійних обов’язків. Серед тем, які також були опрацьовані упродовж двохгодинного тренінгу медсестри розглянули основні принципи роботи із документами – ведення обліку, контроль вхідної та вихідної документації, ведення реєстрів та журналів обліку документації. Обговорили профілактику та методи запобігання поширення внутрішньолікарняної інфекції. Значну увагу приділили порядку надання паліативної допомоги та питанням її розвитку, способів збільшення можливостей допомоги паліативним хворим, реальним можливостям та викликам, із якими при щоденній роботі зустрічаються медсестри.

Тренінг відбувався у рамках роботи проекту Домашня опіка та у співпраці із проектом “Сприяння у доступі до медичного обладнання для соціально незахищених груп населення”, які активно працюють над постійним вдосконаленням роботи медичних  та соціальних працівників.

Підбиваючи підсумки проведеного тренінгу, пані Уляна Лилик наголосила щодо роботи медсестер, що «ми технічно можемо бездоганно виконувати медичні маніпуляції, але найважливіше у роботі медсестри – із яким серцем ми це робимо»…

Милосердя змінює світ!


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях