Працівники Шпиталю цьогоріч створили власний вертеп

18.01.18

Коли хірург – Ірод, а керівник консультативно-діагностичного відділення – ангел? Чи може лікар з функціональної діагностики бути воїном, а системний адміністратор – хитрим чортиськом? Чи схожа інспектор із кадрів на жидівку Сару, а заступниця із соціальної роботи – на смерть? Кому вдалося прекрасно зіграти роль Марії? Багато риторичних запитань, особливо – хто ж у Шпиталі Шептицького три царі?

Весело, згуртовано, із дзвінкою колядою відбувся 11 січня у Шпиталі Шептицького вертеп! Спершу розважили всіх працівників Шпиталю, мали спільне святкування із пухкими пампухами, поколядували разом із пацієнтами паліативного відділення, відвідали із віншуваннями кожну палату. А 12 січня згуртовано із вертепом пройшлися зі Шпиталю до Собору Святого Юра  і заколядували Архиєпископу і Митрополиту Високопреосвященному владиці Ігорю і отримали його благословення…

Ось із такими   особистими здобутками колектив Шпиталю Шептицького розпочав 2018 рік. Вперше за багато років працівники Шпиталю самоорганізувалися до створення  вертепу! Добру режисерську роботу здійснила головна медсестра Шпиталю Лилик Уляна, яка і стала  командоутворюючим  прикладом для лікарів, медсестер та всіх, хто зголосився до участі. Ось так спільними зусиллями, згуртованістю та щирим бажанням ми у такий веселий спосіб прославляли народження Ісуса Христа!

Шпиталь Шептицького, здійснюючи своє служіння від імені УГКЦ у щоденній діяльності сповідує християнські цінності. У Шпиталі щодень о 12.00 для пацієнтів паліативного відділення, їх родичів та працівників є Свята Літургія,  а для тих, хто не з міг долучитися до спільної молитви, впроваджено «5 хвилин для Бога»  – читання Євангелії та спільні роздумування над Словом Божим.

Таким чином, відзначаючи цьогоріч вагому дату  – 115 років від часу заснування, Шпиталь Шептицького прагне розвиватися та тривало служити людям у медичній, психологічній, соціальній та духовній сфері.

Милосердя змінює світ!


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях