Відновлюючи столітню традицію | Благодійний фонд Шпиталь імені Митрополита А. Шептицького

Відновлюючи столітню традицію

Відновлюючи столітню традицію волонтерського консультування найкращими українськими лікарями у Шпиталі Шептицького

Реєстратура:  (032) 235 22 66,  (032) 235 22 69,  (068) 699 15 67

Графік роботи: понеділок-п’ятниця 8:00-17:00

Наша адреса: вул. Є. Озаркевича, 4, м. Львів

***

Слава Ісусу Христу!

Звертаємося до всіх із нагоди відновлення понад столітньої (з 1903р.) традиції волонтерського консультування найкращими українськими лікарями у Шпиталі Шептицького. Зазначаємо, що у 2018 році виповнюється 115 років від часу заснування Шпиталю – «Народної лічниці». Усвідомлюючи покладений засновником Шпиталю обов’язок служіння людям у медичній та соціальній сфері, зазначаємо, що до  Ваших послуг у Шпиталі Шептицького діють такі послуги:

  • консультативно-діагностичне відділення (обстеження, консультації лікарів, сучасна лабораторія для біохімічних та клінічних аналізів та ін.);

  • відділення паліативного лікування (догляд невиліковно хворих);

  • хоспіс вдома – виїзна бригада із послугами догляду важкохворих пацієнтів вдома та супровід їх родин (у межах. м Львова);

  • Центр психічного здоров’я: психологічна, психотерапевнична, духовна опіка, консультування психіатра;

  • проект «Домашня опіка» – соціальний догляд одиноких соціально незахищених осіб у домашніх умовах;

  • програма випозичення реабілітаційного обладнання.

Діючи у медичній та соціальних сферах від імені УГКЦ, Шпиталь Шептицького прагне надавати пацієнтам комплексу допомогу  на основі ідеї цілісного підходу до розуміння життя людини: «дух-душа-тіло». У своїх щоденній роботі працівники Шпиталю, керуючись загальнолюдськими та християнськими цінностями, прагнуть донести до кожного ідею милосердя, співчуття та  підтримки.

Здійснюючи свою благодійну діяльність на основі соціального підприємництва, стверджуємо, що Благодійність – це і спосіб отримати, і спосіб віддати!

Адже благодійник  – кожен, хто звертається за послугами до Шпиталю, бо при оплаті медичних послуг у Шпиталі Ви допомагаєте тим, хто не спроможний сам заплатити за якісні медичні послуги (ренген, УЗД, аналізи та ін). 10 % від оплаченої Вами вартості за медичну послугу зараховується у Шпитальний Фонд допомоги всім, хто потребує підтримки.

Програми благодійності у Шпиталі скеровані на допомогу:

  • постраждалим на Майдані, учасникам АТО та їх родинам, внутрішньо переміщеним особам, студентам, духовенству, людям з ососбливими потребами та їх родинам, соціально незахищеним  особам та всім, хто поребує допомоги.

Будемо щиро вдячні за поширення інформації про діяльність та послуги Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького.

Милосердя змінює світ!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях