Волонтерський візит дітей із бібліотеки до Шпиталю Шептицького

19.10.17

Під час осінніх канікул «Бібліотека Під Високим Замком» (бібліотека №27 ЦБС для дітей м. Львова) організувала для своїх читачів візит–знайомство із діяльністю Шпиталю Шептицького. 19 жовтня діти ціленапрямлено прийшли у гості до пацієнтів паліативного відділення із акцією «Маленька добра справа». Маленькі волонтери під керівництвом бібліотекаря Валько Ірини Андріївни власноруч виготовили осінні листівки із побажаннями та принесли їх стареньким разом із квітами та солодощами. Екскурсію Шпиталем та знайомство із пацієнтами провела психолог паліативного відділення Божена Милян. Працівники Шпиталю, зокрема медсестри, були здивовані і дещо переживали, що разом із старшокласниками прийшли і менші, 5-класники, – чи не замалі вони для візитів до хворих? Але в реалія вік для добрих справ не грає ролі! Найменші волонтери виявились найщиріші і найдоброзичливіші у розмовах із бабусями: ділилися своїми усмішками, шкільними пригодами, родинними історіями…Старенькі тішилися спілкуванню, пригадували власні дитячі роки і казали, що до них в палату немов прилетіла зграя веселих різнобарвних метеликів.

За результатами доброго знайомства погоджено про регулярні волонтерські візити читачів із бібліотеки до Шпиталю. Діти висловили бажання приходити щомісяця із різноманітними програмами чи просто із добрим словом.

Працівники Шпиталю щиро дякують організаторам та діткам за бажання допомагати людям похилого віку у такий таких добрий та невимушений спосіб і плекати у наших серцях милосердя.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях