Візит Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії до Шпиталю

20.11.17

Кожен, хто хоче допомагати людям, здійснювати соціальне служіння і жити за настановами християнських чеснот – потребує доброго прикладу. У непростому сьогоденні життя та служіння Блаженної Матері Йосафати Гордашевської є для нас гарним прикладом сердечної посвяти.

20 листопада працівники та пацієнти Шпиталю Шептицького мали можливість долучитися до вшанування   пам’яті Блаженної Матері Йосафати Гордашевської, співзасновниці Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії.

Сестри Служебниці взяли участь у літургійній молитві та відвідали з мощами Блаженної Йосафати пацієнтів паліативного відділення у Шпиталі імені Митрополита  Андрея Шептицького. Завдяки цьому надихаючому візиту, спільній молитві та шанобливим  піснеспівам сестри принесли із собою душевну розраду кожному пацієнту та працівникам Шпиталю. Блаженна Йосафата є для Сестер Служебниць прикладом святості життя, готовності на жертву та невтомного служіння потребам ближніх. А Сестри Служебниці є для нас зразком піднесення духом, сердечного благородства і невтомного служіння  потребам ближніх.

Найближчим часом психологи Центру психічного здоров’я Шпиталю Шептицького планують долучитися до доброї справи, яку провадять Сестри Служебниці. Зокрема, йдеться про діяльність соціального Центру ССНДМ, у якому проживають дівчата-сироти, які є студентками різних навчальних закладів Львова. Сестри опікуються дівчатами, стараються створити гарні умови для  їх духовного та культурного розвитку: проводять із ними виховні бесіди, святкування християнських свят. Центр Психічного здоров’я готовий долучитися із розвиваючою та підтримуючою психологічною програмою для дівчат-вихованок, щоб заживити їх можливі травми минулого і сприяти у доброму становленні.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

AlphaOmega Captcha Mathematica  –  Do the Math
     
 

Навігація по публікаціях