Мобільні клініки МОМ – Шпиталь Шептицького

0 800 200 112
м. Львів, вул. Є. Озаркевича 4


reyestr.spital@gmail.com

Мобільні клініки МОМ

80+
локацій

57 000+
наданих медичних
та психологічних послуг

11
мобільних бригад

З початку війни стало зрозуміло, що масові переїзди, міграція та проживання людей у місцях масового поселення спричинять великий тиск на систему охорони здоров’я. Новоприбулі особи часто не проінформовані про місцеві медичні заклади і не знають, куди звертатися за підтримкою. Крім цього, потрібно запобігти поширенню спалахів інфекційних хвороб і подбати про ментальне здоров’я людей, які змушені переживати втрати домівки, рідних та звичного способу життя.

Саме тому Шпиталь Шептицького спільно з Міжнародною організацією міграції створив проект «Надання первинних медичних послуг через мобільні групи здоров’я для внутрішньо переміщених осіб та приймаючих громад у Львівській області».

В рамках цього проекту було створено 11 мобільних медичних бригад, серед яких є мобільні команди здоров’я та бригади екстреної медичної допомоги. До них входять:

Ці команди виїжджають щодня, без вихідних на місця проживання ВПО та надають безкоштовну медичну та психологічну допомогу переміщеним особам та місцевим мешканцям. Також окрема мобільна команда піклується на постійній основі про внутрішньо переміщених осіб в одному з найбільших пунктів масового поселення у Львові, а саме у корпусі №22 НУ «Львівська політехніка», що знаходиться за адресою вул. У. Самчука, 14 (Стрийський парк).

Послуги є затребуваними у всіх категорій пацієнтів, тому щотижня відбувається прийом, надання консультацій та скерувань для понад 2000 пацієнтів. До наших спеціалістів приходять сім’ї з дітьми, молодь, старші люди та люди з особливими потребами – ми допомагаємо всім, хто до нас звертається.

Наші працівники – це фахові спеціалісти з великим досвідом роботи і чуйним серцем, які вміють знайти підхід до кожного. Багато з них приїхали до нас з Харкова, Києва, Маріуполя, Сум та інших міст України.

Попри воєнні дії і вимушений переїзд, вони знайшли сили залишитися і допомагати своїй країні і людям. Ми пишаємося всіма нашими працівниками. Прийом пацієнтів переважно відбувається в медичних палатках, які встановлюються в центрах або інших населених пунктах ОТГ. Попередньо за приїзд домовляються менеджери Шпиталю з відповідальними особами-представниками ОТГ або консультативно-координаційних центрів.

Замовити послугу

Наш консультант радо відповість на усі ваші запитання
та зв’яжеться з Вами у найкоротший термін!