Надія Синишин - Шпиталь Шептицького

Надія Синишин

лікар загальної практики-сімейна медицина, терапевт вищої категорії

• 9 років загального медичного стажу

2007-2013 р. – Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, м.Львів

2013-2015 р. – Факультет післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, м. Львів.

2015-2021 р. – Лікар загальної практики-сімейний лікар КНП “Миколаївська МЛ”, м.Миколаїв

2021-2024 р. – Лікар загальної практики-сімейний лікар КНП “Новороздільська МЛ”, м.Новий Розділ

2024 р.- по теперішній час – сімейний лікар Шпиталю Шептицького.

Записатись на прийом

Основний напрямок діяльності — превентивна медицина, попередження захворювань, моделювання здорового способу життя, індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

“Веду консультативний прийом, огляд, інтерпритація результатів обстеження, призначення лікування. Працюю з пацієнтами та укладаю декларації. Відповідальний, цілеспрямований, постійний учасник конференцій і семінарів.”