Благодійний фонд - Шпиталь Шептицького

Благодійність, яка рятує

Благодійний фонд

119
років займаємось
благодійністю

250+
успішних проектів

70+
дійсних міжнародних
співпраць

Одним із основних завдань Шпиталю у співпраці з Українською Греко-Католицькою Церквою було забезпечити медичне обслуговування найменш захищених верств населення. Тому у 1903 році, невдовзі після офіційного заснування самого Шпиталю, було створено базу благодійності на основі народної лічниці. Люди у потребі могли прийти і отримати допомогу, не маючи на це коштів.

Ми з гордістю можемо сказати, що ця традиція продовжується й до сьогодні ось вже майже 120 років. Шпиталь Шептицького є єдиною благодійною установою Української Греко-Католицької Церкви, яка не лише надає кошти на потреби нужденних, але й сам активно впроваджує медичну діяльність. Саме тут люди можуть отримати благодійну допомогу у вигляді медичної чи психологічної підтримки.

За ці роки існування благодійного фонду було успішно проведено понад 250 проектів та було вилікувано десятки тисяч пацієнтів, а нашими партнерами стали такі відомі організації як Caritas Austria, Renovabis, CNEWA, Baxter Healthcare, IOM, Фундація «Відродження», GIZ, ПРООН, German Doctor, Rubicon, OutReach, Canadian Medical Assistance Teams, а також медичні установи: Evangelische Lukas-Stiftung Altenburg та багато інших.

Партнерство

Усвідомлюючи, що жодна організація або сектор не можуть вирішити найскладніші виклики розвитку у світі, Шпиталь Шептицького активно прагне побудувати партнерські відносини, які використовують комбіновані навички, активи, технології та ресурси державного, приватного та неприбуткового секторів для забезпечення сталого розвитку. Такі партнерські відносини дозволяють нам домогтися більшої співпраці, ніж ми могли б працювати самостійно.

Розбудова партнерства з нами, починається з визначення спільного бачення того, чого ми хочемо досягти спільно, а потім спільного створення партнерства, яке охоплює відповідні сильні сторони різних партнерів. Ми вважаємо, що найефективнішими партнерствами є ті, в яких поділяються ризики, обов’язки та винагороди, що стосуються основних інтересів усіх залучених сторін.

Ми захоплені роботою з різними партнерами – великими транснаціональними корпораціями, місцевими підприємствами, університетами, фондами, неурядовими організаціями, групами діаспор, партнерами в країні, урядовими установами та іншими донорами – щоб реально змінювати життя людей по всьому світу.

Контактний email: development.spital@gmail.com

Наша команда

Христина Келеман

керівник відділу розвитку

Олена Кунинець

проектний менеджер

Надія Зелінська

проектний менеджер

telegram