Проведення вакцинації в приватній клініці у Львові | Шпиталь Шептицького
Міністерство охорони здоров'я України Світовий банк United Nations Development Programme

Вакцинація (імунопрофілактика)

Вакцинація – це надійний спосіб захистити себе і дитину від небезпечних інфекційних хвороб. Вакцини не лише стимулюють власну імунну систему організму до захисту людини від відповідної інфекції, а й запобігають важкому перебігу хвороби та появі ускладнень від неї.

Застосування вакцин знижує вірогідність поширення відповідних інфекцій у сотні разів. Щороку завдяки щепленням у світі вдається зберегти 2,5 млн життів дітей.

На сьогоднішній день альтернатив вакцинації з метою ефективної профілактики захворювання на відповідні інфекції немає.

У Шпиталі Шептицького завдяки вакцинації, ми прагнемо допомогти сім’ям виростити здорових та щасливих дітей й зберегти здоров’я дорослим.

Вакцинуйтесь у Шпиталі

1

Проводимо вакцинацію згідно Національного календаря щеплень України

2

Усі вакцини, які ми пропонуємо - якісні та сертифіковані в Україні

3

Працюємо з вакцинами, що закуплені за державний кошт і з комерційними, аби надати захист всім, хто цього потребує

4

Усі препарати постачаються та зберігаються із дотриманням температурного режиму

5

Прийом відбувається у затишній атмосфері, за попереднім записом

6

Перед вакцинацією ми ретельно оглядаємо пацієнтів, відповідаємо на усі запитання, розвіюємо страхи та сумніви.

7

Команда наших сімейних лікарів безперервно вдосконалюють свої знання в області імунопрофілактики, щоб надавати вам вичерпну сучасну інформацію в питаннях вакцинації

8

Якщо з будь-яких причин графік вакцинації порушено, ми складаємо індивідуальний план щеплень.

9

Після щеплення 30 хвилин спостерігаємо за пацієнтом, щоб надати допомогу у випадку складної реакції на препарат.

Вакцинація в Україні проводиться у відповідності до Календаря щеплень, який розроблено з урахуванням міжнародного досвіду.

До інфекцій, від яких обов’язково проводиться вакцинація, належать: туберкульоз, кашлюк, дифтерія, правець, поліомієліт, кір, епідемічний паротит, краснуха, гепатит B, гемофільна інфекція.

До рекомендованих щеплень, які бажано зробити (проте не фінансуються з державного бюджету) належить вакцинація проти:
пневмококової інфекції, менінгококової інфекції, ротавірусної інфекції, вітряної віспи, гепатиту A, папіломавірусної інфекції, кліщового енцефаліту, грипу.

У нашій клініці є можливість зробити обов’язкові профілактичні щеплення як безкоштовно (вакцинами закупленими за державний кошт), так і скористатись послугою вакцинації еєвропейськими вакцинами за власні кошти.

01
Вакцинація від Covid-19

 • CoronaVac
 • Comirnaty / Pfizer

02
Вакцинація за календарем (обов’язкові профілактичні щеплення)

Безкоштовні:

 • туберкульоз
 • гепатит В
 • поліомієліт
 • дифтерія правець кашлюк
 • кір паротит краснуха
 • гемофільна інфекція

Комбіновані:

 • гексаксим
 • інфанрикс гекса
 • пентаксим
 • інфанрикс іпв хіб
 • тетраксим
 • інфанрикс
 • бустрикс
 • бустрикс поліо

03
Рекомендовані вакцини

 • ротарикс
 • ротатек
 • превенар 13
 • синфлорикс
 • менактра
 • німенрикс
 • церварикс
 • хаврикс 720
 • хаврикс 1440
 • ФСМЕ-ІМУН
 • пріорикс
 • ММR-ВАКСПРО
 • варілрикс
 • ваксігрип тетра
 • джисі флю
 • гардасил

Міфи пов’язані із вакцинацією

Всім відомо, що ліків від COVID-19 немає, а заразитися ним може людина будь-якого віку незалежно від статі, походження та національності.

Основною метою вакцинації проти COVID-19 залишається попередження тяжкого перебігу хвороби (особливо серед груп ризику), захист системи охорони здоров’я від перенавантаження та найголовніше - збереження життів.

Саме тому критично важливо, щоб якомога більше населння України пройшли первинний та бустерний курс вакцинації проти COVID-19.

Одна з причин недовіри до вакцини проти COVID-19 є поширення неправдивої інформації щодо вакцинації. Ми прагнемо допомогти Вам розібратись та розвінчуємо деякі міфи.

Міф: Людина може заразитися COVID-19 внаслідок вакцинації

Правда: Неможливо заразитися COVID-19 від вакцин, бо жодна з них не містить живого вірусу, здатного спричинити хворобу. Вакцини вчать нашу імунну систему розпізнавати та боротися з коронавірусом. Іноді цей процес може викликати такий симптом, як лихоманка. Вона є ознакою того, що організм створює захист від вірусу.

Міф: Вакцина Pfizer призводить до безпліддя у жінок

Правда: Поширюється твердження, що нібито вакцина Pfizer/BioNTech навчить імунну систему організму атакувати білок синцитин, який бере участь у формуванні плаценти, а це, своєю чергою, призведе до безпліддя в жінок. Це не так. Ще під час клінічних випробувань вакцин кілька досліджуваних жінок завагітніли. Понад 130 000 вагітних в США вакцинувалися проти COVID-19. Дослідження на понад 35 000 вагітних, яких щепили проти COVID-19 мРНК-вакцинами, засвідчили, що немає жодних доказів того, що вакцини можуть нашкодити вагітній або ембріону.

Міф: Вакцини проти COVID-19 спричиняють імпотенцію

Правда: Виробники вакцин запевняють, що не було зафіксовано жодного випадку, коли щеплення проти COVID-19 спричинило б еректильну дисфункцію. Клінічні випробування не виявили таких побічних ефектів. Також виробники ніколи не отримували повідомлень про побічні реакції, пов’язані з еректильною дисфункцією. Водночас зараз проводять дослідження, попередні результати яких свідчать про те, що таку проблему може викликати перенесений COVID-19.

Міф: мРНК-вакцини — генетична зброя, яка змінює наші гени

Правда: мРНК-вакцини проти COVID-19 не потрапляє в ядро клітини, де розташована наша ДНК. мРНК нікуди не інтегрується, не змінює геном, а через кілька днів руйнується. Це означає, що мРНК не може впливати чи взаємодіяти з нашою ДНК будь-яким чином. Натомість мРНК-вакцини працюють із природними захисними силами організму, щоб безпечно виробити імунітет до COVID-19.

Міф: Вакцини створені на абортованих матеріалах

Правда: Згідно поданої інформації на Інформаційному ресурсі УГКЦ та загальнодоступній інформації, американську вакцину Pfizer чи німецькуBioNTech розробляли з використанням матриці ДНК в лабораторії, тобто синтетичним способом, а не за допомогою традиційного використання клітин. Розробку вакцини від американської Moderna так само почали з проєктування послідовності генів на комп’ютері. Аборти - це інша серйозна моральна проблема і дилема, тут натомість мова про вакцини.

Послуги

Вакцина проти COVID-19 CoronaVac

безкошт.

Вакцина проти COVID-19 Comirnaty / Pfizer

безкошт.

АДПм (вакцина для профілактики дифтерії, правця) для дітей, що йдуть до школи (5-7 років)

безкошт.

АКДп (вакцина для профілактики коклюшу, дифтерії, правця для дітей від 2 місяців)

безкошт.

ХІБ (вакцина для профілактики гемофільної інфекції для дітей від 2 місяців)

безкошт.

Еувакс (вакцина для профілактики гепатиту В для дітей з народження)

безкошт.

Тетраксим (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) та поліомієліту адсорбована, інактивована для дітей від 3 міс до 6-річного віку)

1390 грн.

Пентаксим (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту інактивована та вакцина для профілактики інфекцій, спричиненихHaemophilus типуb для дітей 2 міс - 5 роки)

1920 грн.

Ротарикс (вакцина для профілактики ротавірусної інфекції для дітей віком від 6 до 24 тижнів.)

1290 грн.

Пріорикс (вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи для дітей віком від 12 місяців.)

870 грн.

Бустрикс (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку для дітей від 4 років та дорослих.)

1270 грн.

Гексаксим ( вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В рекомбінантна, поліомієліту та гемофільної інфекції типу В для дітей від 2 місяців до 4 років)

2090 грн.

Німенрикс (вакцина для профілактики менінгококової інфекції для дітей від 6 місяців та дорослим без вікового обмеження)

2250 грн.

Інфанрикс IPV (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка та поліомієліту для дітей віком від 2 місяців до 4 років)

2250 грн.

Інфанрикс IPV HIB (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilusinfluenzae типу b для дітей від 2 місяців до 4 років)

2000 грн.

Синфлорикс вакцина для профілактики пневмококової інфекції та нетипованої гемофільної інфекції, кон’югована, адсорбована для дітей від 6 тижнів до 5 років)

1990 грн.

Превенар 13 (вакцина для профілактики для профілактики пневмонії та гострого середнього отиту, спричинених Streptococcus pneumoniae для дітей від 6 тижнів та дорослим без вікового обмеження)

3840 грн.

Бустрикс (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку; ацелюлярна очищена інактивована длядітей від 4 років та дорослим без вікового обмеження)

1460 грн.

Інфанрикс гекса (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка, гепатиту В, поліомієліту та гемофільної інфекції типу В для дітей від 2 місяців до 5 років)

2550 грн.

Хаврикс 1440 (вакцина для профілактики гепатиту А для дорослих віком від 19 років)

1240 грн.

Хаврикс 720 (вакцина для профілактики гепатиту А для дітей віком від 1 року до 18 років)

800 грн.

Енджерикс (вакцина для профілактики вірусного гепатиту В у дорослих віком від 19 років)

590 грн.

Бустрикс Поліо (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку та поліомеліту для дітей віком від 3 років та дорослим без вікового обмеження)

1580 грн.

Замовити послугу

Наш консультант радо відповість на усі ваші запитання
та зв’яжеться з Вами у найкоротший термін!

  telegram