Вакцинація - Ірпінь | Шпиталь Шептицького
Міністерство охорони здоров'я України Світовий банк United Nations Development Programme

Вакцинація (імунопрофілактика) Ірпінь

Вакцинація – це надійний спосіб захистити себе і дитину від небезпечних інфекційних хвороб. Вакцини не лише стимулюють власну імунну систему організму до захисту людини від відповідної інфекції, а й запобігають важкому перебігу хвороби та появі ускладнень від неї.

Застосування вакцин знижує вірогідність поширення відповідних інфекцій у сотні разів. Щороку завдяки щепленням у світі вдається зберегти 2,5 млн життів дітей.

На сьогоднішній день альтернатив вакцинації з метою ефективної профілактики захворювання на відповідні інфекції немає.

У Шпиталі Шептицького завдяки вакцинації, ми прагнемо допомогти сім’ям виростити здорових та щасливих дітей й зберегти здоров’я дорослим.

Вакцинуйтесь у Шпиталі

1

Проводимо вакцинацію згідно Національного календаря щеплень України

2

Усі вакцини, які ми пропонуємо - якісні та сертифіковані в Україні

3

Працюємо з вакцинами, що закуплені за державний кошт і з комерційними, аби надати захист всім, хто цього потребує

4

Усі препарати постачаються та зберігаються із дотриманням температурного режиму

5

Прийом відбувається у затишній атмосфері, за попереднім записом

6

Перед вакцинацією ми ретельно оглядаємо пацієнтів, відповідаємо на усі запитання, розвіюємо страхи та сумніви.

7

Команда наших сімейних лікарів безперервно вдосконалюють свої знання в області імунопрофілактики, щоб надавати вам вичерпну сучасну інформацію в питаннях вакцинації

8

Якщо з будь-яких причин графік вакцинації порушено, ми складаємо індивідуальний план щеплень.

9

Після щеплення 30 хвилин спостерігаємо за пацієнтом, щоб надати допомогу у випадку складної реакції на препарат.

Вакцинація в Україні проводиться у відповідності до Календаря щеплень, який розроблено з урахуванням міжнародного досвіду.

До інфекцій, від яких обов’язково проводиться вакцинація, належать: туберкульоз, кашлюк, дифтерія, правець, поліомієліт, кір, епідемічний паротит, краснуха, гепатит B, гемофільна інфекція.

До рекомендованих щеплень, які бажано зробити (проте не фінансуються з державного бюджету) належить вакцинація проти:
пневмококової інфекції, менінгококової інфекції, ротавірусної інфекції, вітряної віспи, гепатиту A, папіломавірусної інфекції, кліщового енцефаліту, грипу.

У нашій клініці є можливість зробити обов’язкові профілактичні щеплення як безкоштовно (вакцинами закупленими за державний кошт), так і скористатись послугою вакцинації еєвропейськими вакцинами за власні кошти.

01
Вакцинація від Covid-19

  • CoronaVac
  • Comirnaty / Pfizer

02
Вакцинація за календарем (обов’язкові профілактичні щеплення)

Безкоштовні:

  • туберкульоз
  • гепатит В
  • поліомієліт
  • дифтерія правець кашлюк
  • кір паротит краснуха
  • гемофільна інфекція

Комбіновані:

  • гексаксим
  • інфанрикс гекса
  • пентаксим
  • інфанрикс іпв хіб
  • тетраксим
  • інфанрикс
  • бустрикс
  • бустрикс поліо

03
Рекомендовані вакцини

  • ротарикс
  • ротатек
  • превенар 13
  • синфлорикс
  • менактра
  • німенрикс
  • церварикс
  • хаврикс 720
  • хаврикс 1440
  • ФСМЕ-ІМУН
  • пріорикс
  • ММR-ВАКСПРО
  • варілрикс
  • ваксігрип тетра
  • джисі флю
  • гардасил

Міфи пов’язані із вакцинацією

Всім відомо, що ліків від COVID-19 немає, а заразитися ним може людина будь-якого віку незалежно від статі, походження та національності.

Основною метою вакцинації проти COVID-19 залишається попередження тяжкого перебігу хвороби (особливо серед груп ризику), захист системи охорони здоров’я від перенавантаження та найголовніше - збереження життів.

Саме тому критично важливо, щоб якомога більше населння України пройшли первинний та бустерний курс вакцинації проти COVID-19.

Одна з причин недовіри до вакцини проти COVID-19 є поширення неправдивої інформації щодо вакцинації. Ми прагнемо допомогти Вам розібратись та розвінчуємо деякі міфи.

Міф: Людина може заразитися COVID-19 внаслідок вакцинації

Правда: Неможливо заразитися COVID-19 від вакцин, бо жодна з них не містить живого вірусу, здатного спричинити хворобу. Вакцини вчать нашу імунну систему розпізнавати та боротися з коронавірусом. Іноді цей процес може викликати такий симптом, як лихоманка. Вона є ознакою того, що організм створює захист від вірусу.

Міф: Вакцина Pfizer призводить до безпліддя у жінок

Правда: Поширюється твердження, що нібито вакцина Pfizer/BioNTech навчить імунну систему організму атакувати білок синцитин, який бере участь у формуванні плаценти, а це, своєю чергою, призведе до безпліддя в жінок. Це не так. Ще під час клінічних випробувань вакцин кілька досліджуваних жінок завагітніли. Понад 130 000 вагітних в США вакцинувалися проти COVID-19. Дослідження на понад 35 000 вагітних, яких щепили проти COVID-19 мРНК-вакцинами, засвідчили, що немає жодних доказів того, що вакцини можуть нашкодити вагітній або ембріону.

Міф: Вакцини проти COVID-19 спричиняють імпотенцію

Правда: Виробники вакцин запевняють, що не було зафіксовано жодного випадку, коли щеплення проти COVID-19 спричинило б еректильну дисфункцію. Клінічні випробування не виявили таких побічних ефектів. Також виробники ніколи не отримували повідомлень про побічні реакції, пов’язані з еректильною дисфункцією. Водночас зараз проводять дослідження, попередні результати яких свідчать про те, що таку проблему може викликати перенесений COVID-19.

Міф: мРНК-вакцини — генетична зброя, яка змінює наші гени

Правда: мРНК-вакцини проти COVID-19 не потрапляє в ядро клітини, де розташована наша ДНК. мРНК нікуди не інтегрується, не змінює геном, а через кілька днів руйнується. Це означає, що мРНК не може впливати чи взаємодіяти з нашою ДНК будь-яким чином. Натомість мРНК-вакцини працюють із природними захисними силами організму, щоб безпечно виробити імунітет до COVID-19.

Міф: Вакцини створені на абортованих матеріалах

Правда: Згідно поданої інформації на Інформаційному ресурсі УГКЦ та загальнодоступній інформації, американську вакцину Pfizer чи німецькуBioNTech розробляли з використанням матриці ДНК в лабораторії, тобто синтетичним способом, а не за допомогою традиційного використання клітин. Розробку вакцини від американської Moderna так само почали з проєктування послідовності генів на комп’ютері. Аборти - це інша серйозна моральна проблема і дилема, тут натомість мова про вакцини.

Послуги

Вакцина проти COVID-19 Comirnaty / Pfizer

безкошт.

АДПм (вакцина для профілактики дифтерії, правця) для дітей, що йдуть до школи (5-7 років)

безкошт.

ХІБ (вакцина для профілактики гемофільної інфекції для дітей від 2 місяців)

безкошт.

Еувакс (вакцина для профілактики гепатиту В для дітей з народження)

безкошт.

Бустрикс (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку для дітей від 4 років та дорослих.)

1460 грн.

Бустрикс Поліо (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку та поліомеліту для дітей віком від 3 років та дорослим без вікового обмеження)

1580 грн.

Ваксігрип

730 грн.

Гексаксим ( вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, гепатиту В рекомбінантна, поліомієліту та гемофільної інфекції типу В для дітей від 2 місяців до 4 років)

2090 грн.

Енджерикс (вакцина для профілактики вірусного гепатиту В у дорослих віком від 19 років)

590 грн.

Інфанрикс IPV (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка та поліомієліту для дітей віком від 2 місяців до 4 років)

1980 грн.

Інфанрикс IPV HIB (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilusinfluenzae типу b для дітей від 2 місяців до 4 років)

2250 грн.

Інфанрикс гекса (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка, гепатиту В, поліомієліту та гемофільної інфекції типу В для дітей від 2 місяців до 5 років)

2550 грн.

Німенрикс (вакцина для профілактики менінгококової інфекції для дітей від 6 місяців та дорослим без вікового обмеження)

2250 грн.

Пентаксим (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту інактивована та вакцина для профілактики інфекцій, спричиненихHaemophilus типуb для дітей 2 міс - 5 роки)

1920 грн.

Превенар 13 (вакцина для профілактики для профілактики пневмонії та гострого середнього отиту, спричинених Streptococcus pneumoniae для дітей від 6 тижнів та дорослим без вікового обмеження)

3840 грн.

Пріорикс (вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи для дітей віком від 12 місяців.)

870 грн.

Ротарикс (вакцина для профілактики ротавірусної інфекції для дітей віком від 6 до 24 тижнів.)

1290 грн.

Синфлорикс вакцина для профілактики пневмококової інфекції та нетипованої гемофільної інфекції, кон’югована, адсорбована для дітей від 6 тижнів до 5 років)

1990 грн.

Твінрикс

1850 грн.

Тетраксим (вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) та поліомієліту адсорбована, інактивована для дітей від 3 міс до 6-річного віку)

1390 грн.

Хаврикс 1440 (вакцина для профілактики гепатиту А для дорослих віком від 19 років)

1240 грн.

Хаврикс 720 (вакцина для профілактики гепатиту А для дітей віком від 1 року до 18 років)

800 грн.

Джесі Флю

610 грн.

Гардасил

5600 грн.

Варілрикс

1920 грн.

Бексеро

3560 грн.

Менактра (вакцина від менінгококової інфекції)

1600 грн.

Стамарил

800 грн.

Замовити послугу

Наш консультант радо відповість на усі ваші запитання
та зв’яжеться з Вами у найкоротший термін!

    telegram