Увійти в особистий кабінет
reyestr.spital@gmail.com
Головною метою паліативної допомоги є підтримка якості життя у його фінальній стадії, максимальне полегшення фізичних та моральних страждань пацієнта та його близьких, а також збереження людської гідності пацієнта наприкінці земного життя.
Тривала цілодобова опіка невиліковно хворої людини за місцем проживання є часто непосильним тягарем для рідних, адже, окрім фізичного навантаження, додається духовно-психологічне напруження, а ще й часто виникає проблема відсутності знань та базових навиків догляду лежачих хворих.
У Шпиталі – ми забезпечуємо цілісний підхід до пацієнта, що заснований на принципах людської гідності, милосердя та відповідальності. У нашому закладі ми пропонуємо широкий спектр медичних послуг за різними напрямами в одному місці.
Виїзна паліативна допомога – це можливість отримання кваліфікованої допомоги важкохворим пацієнтам та їх близьким у домашніх умовах, адже послуга налічує комплекс медичних послуг, психологічної підтримки та духовного супроводу.
Надання паліативної допомоги ґрунтується на принципах доступності, високої якості, етичного і гуманного ставлення до пацієнта та членів його родини. Це передбачає щоденний
моніторинг стану хворого і застосування необхідних діагностичних і лікувальних методів при зміні його стану.
– полегшення болю та інших симптомів невиліковної прогресуючої хвороби;
– психологічна підтримка паліативних пацієнтів та їхніх близьких;
– духовний супровід паліативних пацієнтів та їхніх близьких з врахуванням їхніх релігійних переконань і потреб;
– забезпечення максимально можливої якості життя та гідності паліативних
пацієнтів;
– комплексне піклування про пацієнта та його близьке оточення під час хвороби та у випадку пережиття втрати.
1. Лікар паліативної допомоги, що відповідає за діагностику стану здоров’я пацієнта; корекцію патологічних порушень; знеболення; розробку плану симптоматичного лікування; контроль процесу лікування; забезпечення максимально можливої якості життя пацієнта з медичної перспективи та ін.
2. Медична сестра, яка проводить оцінку основних показників життєдіяльності пацієнта; забезпечує систему догляду за пацієнтом; проводить лікувальні маніпуляції (всі види ін’єкцій та внутрішньовенні краплинні вливання).
3. Психолог, що здійснює діагностику стану пацієнта; надає психологічний супровід й консультування пацієнту та його близьким.
Наш консультант радо відповість на усі ваші запитання
та зв’яжеться з Вами у найкоротший термін!