Відкриття відділення фізичної та реабілітаційної медицини - Шпиталь Шептицького

Відкриття відділення фізичної та реабілітаційної медицини

Благодійний фонд “Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького” з радістю повідомляє про відкриття нового відділення фізичної та реабілітаційної медицини, яке стало можливим завдяки тісній співпраці з клінікою Альтенбургу.
Це відділення є важливим кроком у нашій місії забезпечення високоякісних медичних та реабілітаційних послуг для пацієнтів, які потребують підтримки на шляху до одужання.
Робота над створенням відділення розпочалась у 2019 році. Протягом проекту було навчено 40 працівників, що забезпечило підготовку кваліфікованого персоналу для надання реабілітаційних послуг. У 2024 році були завершені основні роботи над відділенням, що дозволило йому активно функціонувати та приймати пацієнтів.
Ми пропонуємо реабілітаційні послуги, спрямовані на поліпшення функціональної незалежності та адаптацію до повсякденного життя. Наш підхід включає фізіотерапію, ерготерапію та психологічну підтримку, а також допомогу у виконанні щоденних побутових завдань.
Спеціалісти нашого відділення працюють з пацієнтами, допомагаючи їм не лише відновити фізичні можливості, але й навчитися знову виконувати важливі дії, такі як пересування по дому, догляд за собою, користування громадським транспортом та адаптація до нових умов життя після хвороби чи травми. Наша мета — забезпечити кожному пацієнту максимальну незалежність і комфорт.
Ми пишаємося, що нове відділення демонструє наші прагнення до покращення медичних послуг і є яскравим прикладом успішної міжнародної співпраці. Запрошуємо всіх ознайомитися з нашою роботою і побачити, як нове відділення змінює життя наших пацієнтів.