Наші цінності – Шпиталь Шептицького

0 800 200 112
м. Львів, вул. Є. Озаркевича 4


reyestr.spital@gmail.com

Наші цінності

“Сьогодні Шпиталь є прикладом та історичним свідченням про змагання галичан у співпраці з Українською Греко-Католицькою Церквою щодо забезпечення медичного обслуговування найменш захищених верств населення. Інституція пов’язана насамперед із визначними діячами медицини, культури і науки, зокрема: Митрополитом УГКЦ Андреєм Шептицьким, який відпустив земельну ділянку на узбіччі Святоюрської гори при вул. П. Скарги, 4 (нині Озаркевича) для побудови даної установи”

о. доктор, д-р Шпиталю Шептицького
Андрій Логін

Як ліцензована медична установа, Шпиталь Шептицького має за мету надання якісної допомоги у сфері медицини та ментального здоров’я для всіх верств населення. Нашими цінностями є людська гідність, милосердя та відповідальність.

Ми прагнемо, щоб кожна людина, яка звертається до нас, відчувала себе комфортно та захищено і знала, що тут вона отримає всю необхідну допомогу, незважаючи на свій вік, стать, соціальний статус, віросповідання тощо.

Наше бачення цієї діяльності полягає у впровадженні практик інклюзивності, постійну комунікацію з цільовими групами для актуалізації їхніх потреб, обміні досвідом з українськими та іноземними клініками для постійного розвитку персоналу та зміні й організації простору відповідно до запитів клієнта і міжнародних стандартів.

Тому сьогодні Шпиталь Шептицького – це:

  • цілісний та індивідуальний підхід до кожного, який включає медичну, психологічну та соціальну підтримку
  • великий спектор новітніх та актуальних медичних послуг
  • можливість обстеження для всієї родини
  • розуміння потреб наших пацієнтів
  • гнучкість і клієнтоорієнтованість
  • рівність, інклюзивність та робота з різними соціальними групами

Ми розвиваємося для Вас!