Наші цінності - Шпиталь Шептицького

Наші цінності

“Шпиталь Шептицького це заклад, який надихається історією і прикладом самопосвяти свого Засновника – Митрополита Андрея Шептицького і відомих лікарів Шпиталю, що були віддані справі порятунку життя Людини.

Сьогодні Шпиталь творить ефективну і сучасну медицину, створює доступ до якісної медичної послуги, реалізовує масштабні програми профілактики і лікування пацієнтів, дбає про освіту студентів і професійний розвиток медичних працівників України.

У чому ж полягає наш секрет?
Фундаментом є усвідомлена турбота про гідність Людини, цілісний підхід у лікуванні, шанування етичних принципів, співпраця з партнерами, які розділяють наше бачення.

Саме тому, усі прагнення і цінності закладені у наше гасло «Професійна клініка здоров’я і любові», адже кожен хто потрапляє сюди відчуває безумовну любов, повагу і турботу.”

Директор БФ Шпиталю Шептицького о.д-р Андрій Логін

Як ліцензована медична установа, Шпиталь Шептицького має за мету надання якісної допомоги у сфері медицини та ментального здоров’я для всіх верств населення. Нашими цінностями є людська гідність, милосердя та відповідальність.

Ми прагнемо, щоб кожна людина, яка звертається до нас, відчувала себе комфортно та захищено і знала, що тут вона отримає всю необхідну допомогу, незважаючи на свій вік, стать, соціальний статус, віросповідання тощо.

Наше бачення цієї діяльності полягає у впровадженні практик інклюзивності, постійну комунікацію з цільовими групами для актуалізації їхніх потреб, обміні досвідом з українськими та іноземними клініками для постійного розвитку персоналу та зміні й організації простору відповідно до запитів клієнта і міжнародних стандартів.

Тому сьогодні Шпиталь Шептицького – це:

  • цілісний та індивідуальний підхід до кожного, який включає медичну, психологічну та соціальну підтримку
  • великий спектор новітніх та актуальних медичних послуг
  • можливість обстеження для всієї родини
  • розуміння потреб наших пацієнтів
  • гнучкість і клієнтоорієнтованість
  • рівність, інклюзивність та робота з різними соціальними групами

Ми розвиваємося для Вас!

telegram