Мобільні клініки МОМ - Шпиталь Шептицького

Мобільні клініки МОМ

Спільно з Міжнародною організацією міграції ми запустили проект з надання медичних та психологічних послуг для ВПО та приймаючих громад Львівської області. В рамках цього проекту було створено 11 мобільних медичних бригад, серед яких є мобільні команди здоров’я та бригади екстреної медичної допомоги. До них входять лікарі-терапевти або сімейні лікарі загальної практики, психологи, лікарі медицини невідкладних станів, медсестри та водії. Щодня ці команди виїжджають на місця проживання ВПО та надають допомогу переміщеним особам та місцевим мешканцям.

Послуги є затребуваними у всіх категорій пацієнтів, тому щотижня відбувається прийом, надання консультацій та скерувань для понад 2500 пацієнтів. 

Прийом пацієнтів переважно відбувається в медичних палатках, які встановлюються в центрах або інших населених пунктах ОТГ. Попередньо за приїзд домовляються менеджери Шпиталю з відповідальними особами ОТГ. Якщо Ви хочете, щоб мобільні бригади приїхали у Ваш населений пункт, напишіть нам на пошту spital.ugcc@gmail.com