Проктологія для жінок - Шпиталь Шептицького

Проктологія для жінок

Огляд проктолога – це досить інтимна процедура, що супроводжується психологічним дискомфортом. Для жінок обстеження прямої кишки – це великий стрес, особливо якщо лікар – чоловік.

У Шпиталі Шептицького можна провести обстеження прямої і товстої кишки за допомогою сучасних діагностичних методів.

Приймають відомі кваліфіковані проктологи – лікарі вищої категорії, кандидати наук в області проктології та спільних дисциплін – урології, гінекології, гастроентерології, автори наукових статей, активні учасники міжнародних з’їздів і конференцій колопроктологів. За плечима кожного спеціаліста – великий досвід роботи в консервативної та оперативної проктології.

Як проходить прийом проктолога для жінки?

Діагностика і терапія патології прямої кишки і товстого кишківника, яку проводить лікар-проктолог для жінки, нічим не відрізняється від стандартної методики:

· консультація, збір анамнезу пацієнтки;
· візуальний огляд періанальної області на проктологічному кріслі;
· інструментальна діагностика прямої кишки з використанням місцевих анестетиків, за потреби;
· постановка діагнозу на підставі отриманих результатів обслідування.

Коли жінкам потрібно відвідати проктолога?

Проктолог для жінок – не менш важливий лікар, ніж гінеколог, тому важливо систематично відвідувати спеціаліста, щоб вчасно діагностувати і скорегувати патологічний стан.

Кому потрібно регулярно проходити проктологічний огляд?

1. Жінкам після природніх пологів, особливо, якщо вони супроводжувалися розривами промежини, або була вироблена епізіотомія;
2. Жінкам в період клімаксу та в похилому віці;
3. Пацієнтам, що входять до групи підвищеного ризику розвитку геморою та інших професійних захворювань, пов’язаних із сидячим способом життя: офісним співробітникам, водіям.
4. Проктолог потрібен будь-якому пацієнту/пацієнтці при виявленні неприємних симптомів:
· дискомфорт, відчуття стороннього тіла в задньому проході;
· біль та вздуття живота;
· нехарактерні виділення з ректального каналу;
· підвищене газоутворення;
· закрепи.

Які захворювання лікує жіночий лікар-проктолог?

Як для чоловіків так і для жінок проктолог лікує певні захворювання:
· гострий та хронічний геморой, анальні тріщини, свищі заднього проходу;
· закрепи, труднощі з природніми виділеннями (відсутність позивів до дефекації, нетримання кала і газів);
· випадіння кишки з ректального каналу;
· кондиломи, папіломи, поліпи в області анального отвору;
· пухлини прямої кишки, товстого кишківника.

Наші переваги:

У нас можна отримати повний комплекс медичних послуг – консультації, діагностику, лікування та реабілітацію, адже у Шпиталі:
· доступна екстрена невідкладна допомога;
· в наявності сучасне обладнання для проведення малоінвазивних процедур;
· мультидисциплінарний підхід, комплексне лікування проблем, що охоплюють сферу гінекології, урології та проктології;
· можливість консультації кількох незалежних спеціалістів, а також скористатися послугою «друга думка»;
· якісний сервіс, суворе дотримання конфіденційності, спокійна та доброзичлива атмосфера;
· досвід та довіра пацієнтів вже протягом 119 років.

Лікар-проктолог допоможе вирішити будь-яку делікатну проблему, з якою пацієнт/пацієнтка звернеться до Шпиталю Шептицького. Записуйтесь на прийом у клініку, щоб отримати кваліфіковану медичну допомогу з гарантованим результатом!

Послуги

Замовити послугу

Наш консультант радо відповість на усі ваші запитання
та зв’яжеться з Вами у найкоротший термін!

Наші лікарі

Тетяна Налізьона