Протидія насильству у медичній сфері - Шпиталь Шептицького

Протидія насильству у медичній сфері

Благодійний фонд “Шпиталь імені Митрополита Андрея Шептицького” спрямовує свої зусилля на створення безпечного середовища у медичних закладах, де пацієнти можуть отримувати допомогу з повагою до їхньої гідності. Ми рішуче боремося з будь-якими проявами насильства чи дискримінації, зокрема емоційного чи психологічного насильства з боку медичного персоналу.

Пацієнти мають право на повагу та належне ставлення, і ми створили просту й ефективну систему для подачі скарг на випадки неналежної поведінки або емоційного тиску під час лікування. Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з такими ситуаціями у Шпиталі, ви можете залишити скаргу, яка буде ретельно розглянута.

Ми гарантуємо конфіденційність та об’єктивний розгляд кожного випадку, щоб запобігти подібним інцидентам у майбутньому.

Наші співробітники зобов’язані дотримуватись найвищих моральних стандартів у своїй роботі, поважати гідність усіх пацієнтів та створювати атмосферу підтримки і взаємоповаги. Ми регулярно працюємо над підвищенням рівня обізнаності серед медичного персоналу щодо недопущення насильства і зневаги.

Закликаємо всіх пацієнтів і їхніх родичів звертатися до нашого відділу з протидії насильству, якщо ви стали свідками або жертвами неналежного ставлення. Разом ми зможемо створити безпечне та поважне середовище у медичній сфері.

Більше інформації про нашу політику та можливості подачі скарг можна знайти на сайті: stopviolence.spital.org.ua.